کد خبر: 768505 A

هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: اما داوری هم در این بازی تاثیرگذار بود! بازیکن حریف به سرم کوبید اما داور گفت برخوردی نبوده است. داور می‌توانست بازی را بهتر مدیریت کند.

به گزارش ایلنا، مهدی کیانی بعد از شکست سپاهان برابر پرسپولیس گفت: ایرانپوریان پنالتی زن اول تیم ما بود. بعد از ۹ نفره شدن فشار زیادی روی تیم ما وارد آمد. بعد از اعلام پنالتی هیچکس حاضر نبود پشت این ضربه بایستد. ما هم ۱۱۵ دقیقه دویده بودیم و جانی نداشتیم و شرمنده هواداران شدیم. باخت را گردن می‌گیرم.

او ادامه داد: لیاقت بازیکنان و هواداران سپاهان یک جام قهرمانی بود اما داوری هم در این بازی تاثیرگذار بود! بازیکن حریف به سرم کوبید اما داور گفت برخوردی نبوده است. داور می‌توانست بازی را بهتر مدیریت کند. ۹ نفره بازی کردن هم خیلی سخت است و فشار زیادی روی ما وارد آمد. مردانه ۱۲۰ دقیقه جنگیدیم و می‌توانستیم برنده بازی هم باشیم اما این شکست را گردن می‌گیرم. من شرمنده مردم اصفهان، بازیکنان و کادرفنی تیم شدم.

کیانی در مورد اینکه قراردادش با باشگاه به پایان رسیده اظهار داشت: بله قراردادم با باشگاه تمام شده است ولی صحبت‌هایی شده است. در حال حاضر از نظر روحی و روانی خوب نیستیم.

سپاهان مهدی کیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر