کد خبر: 768173 A

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد قرارداد با سرمربی تیم ملی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مهد تاج، رئیس فدراسیون فوتبال صبح چهارشنبه در ابتدای نشست معارفه مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی ایران گفت: ما بعد از بازی‌های جام ملت‌های آسیا در تدارک و پیش بینی یک سرمربی خوب برای تیم ملی ایران بودیم که دارای شرایط لازم باشد. در تحقیقاتی که انجام دادیم، مساله یک سرمربی که دارای رنج سنی ۴۵ تا ۵۵ سال باشد، وجود داشت. می‌خواستیم این مربی تجربه اداره تیم‌های ملی را داشته باشد. به هر جهت کارنامه و رزومه درخشان این مربی در بحث سازندگی اهمیت بالایی داشت.

او ادامه داد: با تعداد زیادی از سرمربی‌ها صحبت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که از مارک ویلموتس، سرمربی پیشین تیم ملی بلژیک استفاده کنیم. او سابقه درخشانی دارد. او عملکرد خوبی در تیم ملی کشورش داشت و تا رده نخست رنکینگ صعود کرد. او در سایر تیم‌ها هم سابقه دارد که به ما کمک می‌کند. سفارت ایران در اسپانیا و بلژیک در این انتخاب به ما کمک کردند که جای تقدیر و تشکر دارد. برای نحوه قرارداد بین ما و ویلموتس مذاکرات زیادی وجود داشت. امروز صبح روی بندهای قرارداد بحث داشتیم و توانستیم قرارداد را منعقد کنیم. این قرارداد تا جام جهانی است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تمامی مسائل که ممکن بود در آینده منجر به اختلاف شود را بررسی کردیم. احترام متقابل به باشگاه و سرمربیان باشگاه‌ها، احترام متقابل به هواداران و همه موارد دیده شده است. او در این چند روز تمام بازی‌های تیم ملی را دید. او دیشب هم ادامه فیلم‌ها را دید. پشت‌کار او به ما کمک می‌کند و با برنامه‌ریزی خوبی کار را پیش می‌بریم. امیدواریم اصحاب رسانه که همیشه یار و مددکار تیم ملی بوده، هم‌چنان پشت ما باشد.

تیم ملی فوتبال فدراسیون فوتبال مارک ویلموتس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر