کد خبر: 768143 A

انتشار غیر منتظره خبر مذاکره برانکو با تراکتور در آستانه بازی با سپاهان تصیمیم سرمربی پرسپولیس را تغییر داده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، خبر مذاکره برانکو ایوانکوویچ با زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی که دوشنبه شب در شهرک غرب به صورت پنهانی انجام گرفت سرو صدای زیادی در آستانه دیدار حساس پرسپولیس مقابل سپاهان به راه انداخته است و همین امر به نظر می‌رسد در تصمیم نهایی سرمربی سرخپوشان تاثیر گذاشته است.

این نشست که در دفتر زنوزی انجام شد چند ساعت به طول انجامید قرار نبود رسانه‌ای شود و حتی طرفین از اطلاع‌رسانی و همراهی افرادی که مورد اطمینانشان نبود خودداری کردند و همه چیز طوری برنامه‌ریزی شده بود تا نشست آنها مخفیانه باقی بماند. برانکو در این مذاکره موافقت ضمنی خود را برای پیوستن به تراکتورسازی اعلام کرده بود ولی پاسخ نهایی را به بعد از بازی نیمه نهایی مقابل سپاهان و نشست دوم که قرار بود روز پنجشنبه انجام شود موکول کرده بود.

برانکو که از مسائل مالی پرسپولیس به شدت شاکی است با وجود قراردادی که با این باشگاه برای فصل بعد دارد ولی بندهایی در آن وجود دارد که با توجه به معوقات دریافتی‌اش می‌تواند بدون مشکل جدا شود و قراردادش را یک طرفه فسخ کند.

با این وجود برانکو که از رسانه‌ای شدن ماجرا شوکه شده است به دلیل منتشر شدن خبر که از جانب اطرافیان زنوزی بوده است قید تراکتوری شدن را زده است و تصمیمش در این مورد تغییر کرده است و در نشست دوم حاضر نمی‌شود و بدین ترتیب به نظر می‌رسد بزرگترین بمب نقل و انتقالات تابستانی به سرانجام نرسید.

افشای این قضیه از سوی افرادی بود که در نشست حاضر بودند و هرکدام به ظاهر برای کمک به تراکتورسازی اهداف خود را در انتخاب سرمربی جدید دنبال کردند و توافق با برانکو به برنامه‌های آنها ضربه می‌زد و به همین دلیل با رسانه‌ای کردن ماجرای این نشست پنهانی سعی داشتند برانکو را از تراکتور دور کنند و به هدف خودشان رسیدند.

همانطور که در گزارشی پیش از این گزینه‌های مربیگری تراکتورسازی معرفی شده بود، افشین قطبی، استراماچونی و عرفان بوز هم در بین نفراتی که با باشگاه مذاکره کردند حضور دارند و ظاهراً خواسته این افراد بر کرسی نشستن یکی از آنها بوده است.

البته باید دید انتشار این خبر واقعاً باعث صرف نظر برانکو از رفتن به تبریز برای فصل بعد شده یا او به دلیل برهم نخوردن جو تیمش در آستانه بازی حساس با سپاهان این موضوع را مطرح کرده است.

 

پرسپولیس تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر