کد خبر: 768086 A

در بازار نقل و انتقالات تابستانی دو ستاره مطرح به لیگ قطر اضافه می‌شوند.

به گزارش ایلنا، لیگ ستارگان قطر به دنبال جذب دو ستاره بزرگ در فصل نقل و انتقالات تابستانی است. به نظر می‌رسد که لیگ ستارگان قطر خود را آماده تابستانی داغ می‌کند. داوید سیلوا از منچسترسیتی و پدرو رودریگس از چلسی دو ستاره‌ای هستند که مورد توجه دو تیم قدرتمند قطری قرار گرفته‌اند و با حضور احتمالی آنها در قطر، لیگ ستارگان فصل بعد با این دو ستاره اروپایی و سرشناس از جذابیت بالایی برخوردار خواهد بود.

سیلوا از السد و رودریگس از الدحیل پیشنهاد دارند و باید دید که آیا این دو باشگاه بزرگ قطری می‌توانند چنین ستاره‌هایی را جذب کنند یا نه. با حضور این دو ستاره در تیم‌های قطر شانس آنها برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا هم بالاتر خواهد رفت.

در این میان داوید سیلوا یک پیشنهاد وسوسه‌ کننده از السد دریافت کرده و احتمالا سیتی را ترک کند. السد به این بازیکن ۳۳ ساله پیشنهاد دو ساله به ارزش ۱۲ میلیون پوند بدون پرداخت مالیات داده است. این پیشنهاد که سالانه ۶ میلیون پوند برای سیلوا سود خواهد داشت، دو برابر پولی است که او اکنون از منچسترسیتی دریافت می‌کند.

یکی از مقامات باشگاه منچسترسیتی عنوان کرد رفتن داوید سیلوا از این تیم اتفاق شوکه‌کننده‌ای خواهد بود. سیلوا پیشنهاد مالی خیلی خوبی دریافت کرده است و در حال بررسی آن است. به نظر می‌رسد که السد بعد از بازنشستگی ژاوی قصد دارد جای خالی این ستاره اسپانیایی را با یک ستاره نامدار اسپانیایی دیگر پر کند.

 

داوید سیلوا لیگ ستارگان قطر پدرو رودریگز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر