کد خبر: 768081 A

سرمربی چلسی گفت: ما توانستیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم و در فینال جام اتحادیه مقابل بهترین تیم اروپا شکست خوردیم. اگر قهرمان لیگ اروپا شویم می توان گفت که فصل خوبی داشتیم

به گزارش ایلنا، مائوریسیو ساری در نشست خبری خود پیش از بازی فردا شب با آرسنال در فینال لیگ اروپا درباره ادامه همکاری با چلسی و شایعات درباره پیوستن به یوونتوس صحبت کرد. 

ساری گفته:«من دو سال دیگر با چلسی قرارداد دارم و می خواهم تنها به فینال فکر کنم. الان زمان صحبت درباره این چیزها نیست. قبل از تصمیم گیری در مورد آینده باید با چلسی صحبت کنم و در جریان برنامه های آن ها قرار بگیرم. ما توانستیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم و در فینال جام اتحادیه مقابل بهترین تیم اروپا شکست خوردیم. اگر قهرمان لیگ اروپا شویم می توان گفت که فصل خوبی داشتیم.»

سرمربی چلسی همچنین در مورد آخرین وضعیت مصدومیت انگولو کانته گفت:«کانته هنوز از ناحیه زانو مشکل دارد. نهایت تلاش خودمان را می کنیم تا او را به فینال برسانیم. در حال حاضر نمی دانم به این بازی می رسد یا خیر. تا آخرین لحظه تلاش می کنیم اما فکر می کنم تنها ۵۰ درصد شانس رسیدن به این بازی را دارد.»

 

چلسی ساری مایئوریسیو ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر