کد خبر: 767941 A

​دومین جلسه تمرین تیم ملی والیبال ایران امروز سه شنبه در استادیوم مرکزی شهر جیانگمن برگزار شد و بازیکنان نخستین تمرین توپی در سالن اصلی مسابقات را تجربه کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دومین جلسه تمرین تیم ملی در شهر جیانگمن در حالی آغاز شد که ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی ابتدا به صحبت با بازیکنان پرداخت و با اشاره به مسابقات پیش رو خواستار تلاش بیشتر بازیکنان جوان تر شد. سپس طبق روال همه بازیکنان زیر نظر دنیل مربی بدنساز تیم ملی شروع به گرم کردن مشغول شدند.

وقتی حسابی عرق آن ها در آمد، کولاکوویچ تیم را به سالن اصلی برگزاری مسابقات راهنمایی کرد. پیش از آن اما همه مربیان و بازیکنان و سایر اعضای تیم تولد مرتضی شریفی را تبریک گفتند.

سالن اصلی مسابقات والیبال از سال ۱۹۹۷ ساخته و اخیرا بازسازی شده است. گفته می شود این سالن تا ۷ هزار نفر ظرفیت پذیرش تماشاگران را دارد.

حضور در این محل به عنوان سالن اصلی مسابقات که بسیار زیبا و مدرن به نظر می رسید، انگیزه و اشتیاق بازیکنان را بیشتر کرد. بلافاصله پس از تمرین دریافت و سرویس، اعضای تیم به دو گروه تقسیم شدند تا شرایط مسابقه را در بازی رو در رو تجربه کنند.

در حالی که پیمان اکبری و سعید رضایی به دقت عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشته و نکات فنی را گوشزد می کردند، سرمربی صرب تیم ملی با جا به جایی بازیکنان در حال ارزیابی از آخرین وضعیت و میزان آمادگی فردی آنان بود.

بارش باران های بهاری و رعد و برق هم در بیرون سالن آنچنان شدت گرفته بود که صدایش روی سکوهای خالی شنیده می شد.

بعد از ۲ ساعت تمرین سخت، در حالی که بازیکنان ایران سرد می کردند اعضای تیم والیبال ایتالیا وارد سالن شدند تا آن ها نیز تجربه تمرین در محل اصلی مسابقات را پشت سر بگذارند.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: سالن مسابقه به زیبایی آراسته شده و آماده مسابقات است و ملی پوشان تمرین خوبی را برگزار کردند. همه بازیکنان آماده و سر حال هستند و مشکلی وجود ندارد. جلسه ثبت نام تیم و نشست خبری سرمربیان و کاپیتان های تیم های حاضر در مسابقات را پیش رو داریم که قبل از شروع مسابقات انجام خواهد داشت.

تیم ملی والیبال ایران فدراسیون والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر