کد خبر: 767774 A

تمام بازیکنان دنبال خوشخالی مردم هستند

​ملی پوش والیبال ایران در دومین روز اقامت کاروان ایران در شهر جیانگمن چین میزبان هفته اول لیگ ملت های والیبال گفت: مطمئن باشید تک تک بازیکنان نهایت توان خود را گذاشته اند و هیچ کس برای کم کاری یا استراحت در اردو نیست تا بتوانیم در طول مسابقات بهترین نتیجه را بگیریم.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، پوریا فیاضی ملی پوش با تجربه ایران که به همراه تیم ملی در چین میزبان هفته اول رقابت های لیگ ملت های والیبال حضور دارد، درباره شرایط تیم اظهار کرد: بعد از یک سفر طولانی به محل برگزاری مسابقات رسیدیم. فدراسیون برنامه ریزی خوبی داشت تا با کمترین خستگی به جیانگمن برسیم. چین هم شرایط خوبی دارد. از نظر اقامت و هتل و تغذیه شرایط ما خوب است. پرواز راحتی داشتیم و در نخستین جلسه تمرین همه بازیکنان با نشاط بودند. کولاکوویچ نخواست در اولین تمرین به بازیکنان فشار بیارود اما همه خودشان با انگیزه ظاهر شدند. ما بازی دوستانه نداشتیم و خیلی دوست داریم هر چه سریع تر وارد مسابقات شویم. انشااله روز جمعه روز خوب والیبال ما باشد.

وی افزود: ایتالیا رزومه مشخصی دارد تیمی که قوی ترین لیگ والیبال جهان را دارد، صد در صد بازیکنانی را به همراه می آورد که لیاقت پوشیدن پیراهن این تیم را دارند. ما نباید فکرمان متمرکز یکی دو ستاره غایب این تیم کنیم. بعد هم با چینی مسابقه داریم که نمی خواهد در خانه مقابل ما تسلیم شود. امیدوارم بر خلاف برخی تورنمنت ها این باز بازی ها را با برد شروع کنیم.

فیاضی با اشاره به تمرین تیم ملی چین در کمپ نظامی گفت: دنیای آماده سازی یک دنیای تمام نشدنی است. از این نظر ممکن است شرایط آن ها خیلی خوب باشد. بازیکنان چین همه از نظر فیزیکی بسیار قد بلند هستند و پیش از این نیز همواره حریف قدرتمندی به شمار می رفتند. شاید بیشتر برد به سوی ایران بوده اما آنها نیز همیشه ما را اذیت کردند. از طرفی فراموش نکنید که تیم های آسیایی همیشه در هر مسابقه دوست دارند جای ما را به عنوان بهترین تیم آسیا بگیرند و با حداکثر توان بازی می کنند.

ملی پوش والیبال ایران گفت: هواداری که والیبال را می فهمند و درک می کنند، می دانند که ما یک تونمنت طولانی را در پیش داریم. قطعا تلاش می کنیم شروع خوبی داشته باشیم. بازیکنان نهایت تلاش خود را انجام داده اند تا با آمادگی کامل کار کنند. هیچ کس برای کم کاری استراحت در اردو نیست همه دنبال خوشخالی مردم هستند. امیدوارم هواداران هم صبور باشد تا بتوانیم در طول مسابقات بهترین نتیجه را بگیریم.

فدراسیون والیبال پوریا فیاضی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر