کد خبر: 767662 A

شفر اشتباهات زیادی داشت

کاپیتان سابق تیم استقلال تهران گفت: درست است که در خیلی از بازیها این تیم از داوری لطمه خورد اما زمانی که شفر سرمربی این تیم بود تعویض‌های اشتباه، تغییرات مداوم در ترکیب و یکسری از لجبازی‌ها باعث شد که تیم موفق نشود.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی کاپیتان سابق تیم استقلال معتقد است این تیم در این فصل به‌اشتباهاتی که شفر، ترکیب تیم و تصمیماتش داشت، باخت و همین باعث شد که آن‌ها در رسیدن به عنوان قهرمانی ناکام باشند. سرمربی جوانان استقلال نگران این تیم است و ابراز امیدواری کرد که هرچه زودتر ترکیب سرمربی و بازیکنان جدید مشخص شود.

اوضاع استقلال را چطور تحلیل می‌کنید؟

فصل تازه تمام شده و باید دید شرایط سرمربیگری تیم چطور می‌شود. آنچه‌ امروز بیش از هر چیز برای استقلال مهم است انتخاب سرمربی است. کسی که بیاید و تیم را ببندد. فکر می‌کنم استقلال دوباره در حال از دست دادن زمان است؛ کاری که فصل پیش هم برای استقلال اتفاق افتاد و ضربه‌اش را نیز خورد.

به عنوان کاپیتان سابق استقلال فکر می‌کنید در حال حاضر استقلال به چه چیزی نیازمند است؟

باید هرچه زودتر سرمربی و بازیکنانی را که مد نظر باشگاه هستند جذب شوند زیرا استقلال باید در اواخر خرداد تمریناتش را شروع کند تا بتواند یک تیمی مقتدر در فصل آتی باشد.

استقلال در فصل گذشته توانست فقط سهمیه آسیایی را کسب کند ارزیابی تان چیست؟

از این اتفاق خوشحالم که این تیم توانست سهمیه بگیرد اما باید اعتراف کنم که استقلال در این فصل توانایی قهرمان شدن را داشت. درست است که در خیلی از بازیها این تیم از داوری لطمه خورد اما زمانی که شفر سرمربی این تیم بود تعویض‌های اشتباه، تغییرات مداوم در ترکیب و یکسری از لجبازی‌ها باعث شد که تیم موفق نشود.

 به نظر شما چرا استقلال به خود فرهاد مجیدی اعتماد نمی‌کند؟

به هر حال باید قبول کنیم برای مجیدی زود است سرمربیگری را قبول کند. درست است که او در پنج بازی آخر سرمربی بود اما خودش هم خواسته در این فصل دستیار باشد تا سرمربی. او می‌خواهد چند سال دیگر تجربه کسب کند و سپس به عنوان نفر اول کادر فنی باشد.

 خیلی از بازیکنان در حال جدا شدن از تیم هستند. ارزیابی‌تان از این موضوع چیست؟

این خیلی بد است که بازیکنان جدا می‌شوند. این اتفاق در فصل گذشته هم افتاد و استقلال ضربه‌اش را خورد. بازیکنانی مثل تیام، امید ابراهیمی، مجید حسینی و امید نورافکن و حالا هم روزبه چشمی و پاتوسی هم آنطور که من شنیدم در حال لژیونر شدن هستند. امیدوارم اتفاقات مشابه فصل قبل برای استقلال نیفتد.

 پرسپولیس هم برای سومین سال متوالی قهرمان لیگ شد.

به هر حال تیمی که سه فصل متوالی قهرمان می‌شود نشان می‌دهد که رویش برنامه‌ریزی و کار شده است. آن‌ها کمترین تغییرات را در تیم خودشان داشتند و برانکو هم نزدیک به چهار سال است که در این تیم سرمربیگری می‌کند و او به‌اتفاقاتی که در این تیم می‌افتد به خوبی واقف است. استقلال هم باید به یک ثبات تیمی برسد تا بتواند در فصل جاری بعد از سالها یک عنوان قهرمانی را کسب کند.

استقلال محمد نوازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر