کد خبر: 767643 A

مصدومیت مهاجم گلزن اروگوئه به نگرانی بزرگ تیم ملی این کشور در کوپا آمه‌ریکا تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا، در حالی‌که رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا مهم‌ترین رقابت فوتبال ملی قاره آمریکای جنوبی، ماه آینده میلادی در برزیل برگزار می‌شود مصدومیت لوئیس سوارز، ستاره بزرگ اروگوئه‌ای بارسلونا به یکی از نگرانی‌های بزرگ اروگوئه‌ای‌ها تبدیل شده است اما اسکار تابارز سرمربی تیم ملی اروگوئه می‌گوید مطمئن است سوارز تا زمان برگزاری کوپا آمه‌ریکا بهبود پیدا کرده و برای اروگوئه بازی خواهد کرد.

سوارز که در فصل جاری برای بارسلونا 25 گل به ثمر رسانده، به دلیل مصدومیت بازی بارسا در فینال کوپا دل‌ری مقابل والنسیا را از دست داد. سوارز چندی پیش تحت عمل جراحی زانو قرار گرفته است. این جراحی زانو باعث شده حضور سوارز در کوپا آمه‌ریکا با اما و اگرهایی مواجه شود. با اینکه اروگوئه روز شانزدهم ژوئن در نخستین بازی خود در این رقابت‌ها به مصاف اکوادور خواهد رفت، اسکار تابارز سرمربی تیم ملی این کشور می‌گوید امید بسیار زیادی به رسیدن سوارز به این تورنمنت دارد.

تابارز در این‌باره گفت: بله، فکر می‌کنم سوارز به رقابت‌ها برسد. امیدوارم این اتفاق بیفتد. او خیلی خوب کار می‌کند. نمی‌توانم جزییات را به شما بگویم ولی او چه با فرستادن عکس و چه از طریق تماس‌های ویدئویی آخرین اخبار درباره سلامت خود را به ما اطلاع می‌دهد. سرمربی تیم ملی اروگوئه در ادامه گفت: لوئیس دارد برای بهبود مصدومیتش تلاش می‌‌کند و من می‌دانم او به این مسائل چقدر اهمیت می‌دهد. شک ندارم او با تمام قوا تلاش می‌کند تا در زمان شروع رقابت‌ها آماده باشد.

لوئیز سوارز تیم ملی اروگوئه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر