کد خبر: 767639 A

تیم ملی ژاپن در حالی به عنوان تیم میهمان به کوپا آمه‌ریکا می‌رود که در فهرست این تیم 17 بازیکن بدون بازی ملی حضور دارند.

به گزارش ایلنا، با اعلام فهرست نهایی تیم ملی ژاپن برای کوپا‌ آمه‌ریکای 2019 برزیل مشخص شد که سامورایی‌ها با تیم زیر 23 ساله‌های خود در این تورنمنت حاضر خواهد بود. ژاپن همچون قطر به‌عنوان تیم میهمان در کوپا آمه‌ریکای برزیل حضور خواهد داشت. تورنمنتی که از 14 ژوئن برگزار خواهد شد.

هاجیمه موریاسو سرمربی تیم ملی ژاپن، امروز فهرست نهایی خود برای این رقابت‌ها را اعلام کرد که در میان آنها اسامی 17 بازیکنی که حتی یک بازی ملی ندارند، دیده می‌شود. در راس آنها می‌توان به تاکه فوسا کوبو، بازیکن 17 ساله اف سی توکیو اشاره کرد.

همه این بازیکنان در شرایط سنی مناسب برای حضور در المپیک توکیو 2020 قرار دارند و با هدف کسب تجربه بیشتر در کوپا آمه‌ریکا حاضر خواهند بود.

موریاسو در این رابطه گفت: من خیلی از بازیکنانی که در شرایط سنی برای بازی در المپیک توکیو هستند را به تیم ملی دعوت کرده‌ام. هدفم این بود تا این بازیکنان جوان، از لحاظ تجربه در شرایط ایده‌آلی برای المپیک 2020 قرار بگیرند. کوپا آمه‌ریکا برای آنها تورنمنتی فوق‌العاده خواهد بود و می‌توانند در آنجا ارزش‌های خود را نشان دهند. ژاپن در این رقابت‌ها با شیلی، اروگوئه و اکوادور در گروه C قرار دارد.

تیم ملی ژاپن موریاسو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر