کد خبر: 767618 A

طبق اعلام برخی منابع خبری، در حالی که انتقال آنتوان گریزمان به بارسلونا در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است، باشگاه منچستریونایتد با این مهاجم فرانسوی تماس گرفته است.

به گزارش ایلنا، گریزمان که سال گذشته در آستانه پیوستن به بارسلونا از رفتن به نوکمپ صرفنظر کرد، دو هفته پیش در یک پیام ویدئویی اعلام کرد که امسال از اتلتیکومادرید جدا می‌شود.

 بلافاصله پس از انتشار این پیام از بارسلونا به‌عنوان محتمل‌ترین مقصد مهاجم فرانسوی سابق سوسیه‌داد یاد شد اما الان مشخص نیست که آیا بارسلونا واقعاً او را می‌‌خواهد یا نه و شیاطین سرخ می‌خواهند از تردید کاتالان‌ها به سود خود استفاده کنند و گریزمان را متقاعد کنند که به اولدترافورد برود. گویا شیوه‌ای که گریزمان 28 ساله برنامه‌اش را برای ترک ورزشگاه واندا متروپولیتانو اعلام کرده آزردگی خاطر مسوولان باشگاه بارسلونا را به همراه داشته است.

 از طرف دیگر بین مقامات این باشگاه بر سر پرداخت 108 میلیون پوند غرامت فسخ قرارداد گریزمان به اتلتیکومادرید اختلاف نظر وجود دارد و برخی از آنها معتقدند که این پول را می‌شود در بخش‌های بهتری خرج کرد. اگر بارسا گریزمان را بخرد، سومین خرید بالای 100 میلیون پوندش را در سه سال اخیر پس از عثمان دمبله 138 میلیون پوندی و فیلیپه کوتینیوی 145 میلیون پوندی انجام خواهد داد.

گریژمان منچستریوناتید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر