کد خبر: 767240 A

لیگ نوزدهم سخت است و باید تیم تقویت شود

مدافع نفت مسجدسلیمان معتقد است این تیم باید برای فصل اینده در لیگ برتر تقویت شود تا اتفاقات این فصل تکرار نشود.

به گزارش ایلنا، نفت مسجدسلیمان سخت اما بالاخره توانست خودش را در لیگ برتر حفظ کند و در کورس با سپیدرود رشت جواز حضور در لیگ برتر نوزدهم را بگیرد. یوسف وکیا مدافع راست و تاثیرگذار این تیم که معتقد است بدشانس بودند و تیمی که توانست پرسپولیس قهرمان را دو بار در لیگ متوقف کند یعنی تیم خوبی بوده است، امیدوار است برای فصل آینده این تیم به خوبی تقویت شود.

بالاخره با همه سختی هایی که بود نفت مسجدسلیمان در لیگ ماندنی شد؟.

واقعا سخت بود اما باور کنید حق مان این بود که خیلی شرایط بهتری در لیگ پیدا می‌کردیم و نباید کارمان به‌اما و اگرهای روز آخر می‌کشید. ما در طول فصل بازی‌های خوبی داشتیم. وقتی توانسته بودیم تیمی مثل پرسپولیس را که قهرمان لیگ شد را هم در خانه و هم در ورزشگاه آزادی متوقف کنیم یعنی این توانایی را داشتیم. در مجموع بدشانس بودیم اما خدا را شکر توانستیم به حداقل حق مان که بقا در لیگ بود برسیم.

اما قبول کن خوش‌شانس هم بودید آنهم در شرایطی که به یکباره سپیدرود رشت تیم متحولی نشان داد؟

بحث این موارد نیست که چه کسی خوش‌شانس بود یا نه؟‌ به هرحال وقتی هر تیمی در شرایط خاصی قرار می‌گیرد تمام تلاش خودش را به کار می‌بندد که کار را به نفع خودش تمام کند. نفت مسجدسلیمان امسال با این‌که شرایط سختی داشت اما تمام بازیکنان زحمت کشیدند و توانستیم در نهایت شرمنده هواداران نشویم. رقابت سختی با سپیدرود رشت داشتیم اما خدا را شکر در نهایت این ما بودیم که باید در لیگ می‌ماندیم.

به نظرت سال بعد با این مشکلات بازهم کارتان به‌اما و اگر می‌کشد؟‌

هر تیمی که برای اولین بار به لیگ برتر صعود می‌کند اولین خواسته‌اش بقا در لیگ است. ما خیلی زودتر از این‌ها باید تکلیف تیم را مشخص می‌کردیم اما همانطور که گفتم خیلی بدشانس بودیم. در این بین یکسری تغییرات هم داشتیم که خدا را شکر نتیجه داد و با کمک آقا فیروز کریمی نفت در لیگ برتر ماند. قطعا برای فصل بعد تیم باید تقویت شود و با شرایط بهتری در لیگ حاضر شود. اگر این‌طور نباشد بدون شک کار سختی نفت مسجدسلیمان خواهد داشت.

این فصل برای یوسف وکیا که روزگاری بحث حضورش در پرسپولیس بود چطور گذشت؟‌

من ابتدای فصل چند انتخاب داشتم اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که در نفت مسجدسلیمان حاضر شوم. کار سختی داشتیم اما در کل از عملکرد خودم راضی هستم و توانستم هرآنچه که در توان داشتم برای کمک به این تیم پرطرفدار و هواداران پرمهرش انجام دهم. امیدوارم این تیم شرایط بهتری در فصل آینده داشته باشد و بتواند با قدرت لیگ نوزدهم را شروع کند تا کارش در انتهای فصل به استرس و دلهره نکشد.

در نفت مسجدسلیمان ماندنی هستی؟‌

باورو کنید تازه لیگ تمام شده و هنوز هیچ چیز مشخص نیست. بدون شک باید یک تصمیم خوب بگیرم تا در شرایط خوبی فصل بعد فوتبالم را ادامه دهم. اهل بازارگرمی هم نیستم اما پیشنهاد هست و باید منتظر اتفاقات و شرایط در فصل نقل‌وانتقالات باشیم.

نفت مسجدسلیمان یوسف وکیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر