کد خبر: 767213 A

بازیکن ایرانی تیم آمیان فرانسه گفت: مانند کسی که وزنه سنگینی از روی شانه ام برداشته شده هستم. ما فصل سختی را در این فصل داشتیم و خوشحالم که به هدفمان رسیدیم.

به گزارش ایلنا، آمیان در حالی که با خطر سقوط مواجه بود برابر کنگام قعر نشین لوشامپیونه قرار گرفت و با گل  پیروزی بخش قدوس با نتیجه دو بر یک پیروز شد. خطر سقوط به دسته دوم از بیخ گوشش عبور کرد که در این اتفاق تاثیر قدوس غیر قابل انکار بود.

پس از بازی کنگام،  سامان قدوس در گفت‌وگو با سایت فرانسوی le11amienois گفت: از فشار زیادی که در تیم وجود داشت رهایی یافتیم، مانند کسی که وزنه سنگینی از روی شانه اش برداشته شده هستم. ما فصل سختی را در این فصل داشتیم و خوشحالم که به هدفمان رسیدیم و در لیگ باقی ماندیم. این موضوع برای ما بسیار مهم است.

وی افزود: ما باید به آینده نکاه کنیم زیرا فصل دشواری در انتظار ما خواهد بود و باید عملکردمان را بهبود دهیم و در انتظار فصل آینده خواهیم بود. ما یک تیم فوق العاده‌ای داشتیم و اغلب بازیکنان در کنار هم مثل خانواده‌ام بودیم.

قدوس درباره ادامه همکاری با باشگاه فرانسوی ادامه داد: می‌خواهم فصل آینده هم در آمیان حضور داشته باشم، از عملکردم در فصل جاری راضی نیستم البته چندان هم بد نبوده است، می‌خواهم در فصل آینده و در رقابت‌های لوشامپیونه عملکرد بسیار بهتری داشته باشم. 

وی خاطرنشان کرد: در این فصل 4 گل زدم و 4 پاس گل هم ساختم اما عملکرد من می‌تواند بهتر باشد و در فصل آینده به دنبال آن خواهم بود.

سامان قدوس آمیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر