کد خبر: 765579 A

بازیکن پرسپولیس گفت: در این مورد چیزی نمی‌دانم و این را از شما می‌شنوم من با پرسپولیس قرارداد ۲ ساله بستم و سال بعد هم قرارداد دارم و در خدمت پرسپولیس هستم.

به گزارش ایلنا، امید عالیشاه پس از پایان بازی پرسپولیس مقابل السد در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا گفت: متأسفانه امتیازاتی که از دست داده بودیم به ضررمان تمام شد. بازی خوبی داشتیم جای هوادارانی که به ورزشگاه نیامده بودند خالی بود و دست هوادارانی که آمدند و ما را تشویق کردند درد نکند. به هر حال مسابقات تمام شد و کاری نمی‌شود کرد باید به فکر بازی سپاهان باشیم ان‌شاءالله آن بازی را ببریم به فینال جام حذفی برویم و قهرمان شویم.

عالیشاه درباره شایعات پیرامون جدایی او از پرسپولیس گفت: در این مورد چیزی نمی‌دانم و این را از شما می‌شنوم من با پرسپولیس قرارداد ۲ ساله بستم و سال بعد هم قرارداد دارم و در خدمت پرسپولیس هستم.

وی در خصوص بازی با سپاهان در جام حذفی افزود: می‌خواهیم از فوتبال بازی کردن لذت ببریم فوتبال وسیله‌ای است که در کنار هم باشیم تا حداقل از این مشکلات اقتصادی فرار کنیم و در کنار هم شاد باشیم.

هافبک تیم پرسپولیس در خصوص تقسیم‌بندی هواداران در بازی مقابل سپاهان گفت: من کارشناس نیستم که بخواهم این قضایا را تشخیص دهم.

پرسپولیس امید عالیشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر