کد خبر: 765548 A

زین‌الدین زیدان اگرچه به کادر فنی رئال مادرید برگشته است اما بازگشت او ممکن است خیلی دوام نداشته باشد و احتمال دارد که او سانتیاگو برنابئو را برای دومین بار ترک کند و سر از تیمی مانند یوونتوس درآورد.

به گزارش ایلنا، زیدان در کنفرانس خبری قبل از آخرین بازی تیمش در لالیگا به مدیران باشگاه در مورد مداخله و فشار آوردن به او برای انتخاب مهره‌های ترکیب تیمش هشدار داد و گفت: «اگر قرار باشد من اینجا درباره اینکه کدام بازیکن تیم باید بماند یا برود تصمیم‌گیرنده نباشم، از این تیم خواهم رفت.»

زیدان چند ماه پیش هم به‌عنوان گزینه جانشین آلگری معرفی شد اما او دوباره به رئال مادرید برگشت و با این تیم تا سال 2022 قرارداد بست. شرایط در باشگاه رئال مادرید اما ممکن است طوری نباشد که او بتواند به کارش در سانتیاگو برنابئو ادامه دهد. گفته شده بود شرط زیدان برای بازگشت به رئال مادرید داشتن کنترل کامل بر تیم و حوزه نقل و انتقالات است و هشدار اخیر او در کنفرانس خبری نشان می‌دهد که شاید او از بابت خلف وعده فلورنتینو پرس رییس باشگاه رئال مادرید نگران است. علاوه بر این، طبق گزارش سایت کالچو مرکاتو دلیل دیگری هم برای وسوسه شدن زیدان به رفتن به یوونتوس وجود دارد و آن کاهش مالیات بر درآمد کارگران خارجی در ایتالیا است.

 

رئال مادرید زین الدین زیدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر