کد خبر: 765544 A

ادینسون کاوانی و توماس مونیه ستاره‌های پاری سن ژرمن هر دو خواهان ماندگار شدن در این باشگاه فرانسوی هستند ولی در عین حال اذعان کرده‌اند که آینده آنها در دستان خودشان نیست و به تصمیم باشگاه بستگی دارد.

به گزارش ایلنا، رسانه‌های پاریسی با انتشار گزارشی اعلام کردند ادینسون کاوانی و توماس مونیه ستاره‌های پاری سن ژرمن هر دو خواهان ماندگار شدن در این باشگاه فرانسوی هستند ولی در عین حال اذعان کرده‌اند که آینده آنها در دستان خودشان نیست و به تصمیم باشگاه بستگی دارد. همکاری با PSG از تابستان گذشته آغاز شد و با توجه به اینکه قرارداد او با باشگاه فرانسوی بعد از فصل آینده به پایان می‌رسد، آینده او همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما کاوانی 32 ساله نشان داد که قصدی برای ترک این باشگاه ندارد و بعد از پیروزی در آخرین بازی خانگی فصل به تمجید از هواداران PSG پرداخت. کاوانی در این‌باره گفت: رابطه ما با هواداران PSG خیلی زیبا است.

من باید به قراردادم احترام بگذارم و قصدم این است که تا پایان قراردادم در اینجا بمانم. باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش می‌آید ولی خودم می‌خواهم در پاری سن ژرمن بمانم ولی در فوتبال همه چیز در اختیار بازیکن نیست. توماس مونیه مدافع PSG از دیگر کسانی است که ممکن است امسال تابستان این تیم را ترک کند. این مدافع 27 ساله که سومین فصل حضورش در PSG را پشت سر گذاشته تایید کرد که امسال به دلیل ناکامی در اروپا برای پاری سن ژرمن فصل عجیبی بوده ولی او همچنان معتقد است که PSG فصل خوبی را پشت سر گذاشته. مونیه گفت: آینده من برای خودم هنوز روشن نیست. خیلی‌ها درباره آینده من صحبت می‌کنند و واقعیت این است که از قراردادم با PSG تنها یک سال باقی مانده. ولی باشگاه موضع من را می‌داند. من می‌خواهم در پاری سن ژرمن بمانم.

ادیسون کاوانی پاریسن ژرمن توماس مونیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر