کد خبر: 765207 A

درگیری‌های بعد از بازی با پیکان کار خودش را کرد؛

3 بازیکن با تجربه تراکتورسازی بعد از یک فصل حضور در این تیم قصد دارند جدا شوند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روز گذشته مسعود شجاعی پستی با مضمون خداحافظی از هوادارن تراکتورسازی منتشر کرد تا جدایی خود از این تیم را برای فصل آینده تایید کرده باشد و حالا خبر می‌رسد دو کاپیتان دیگر تراکتور یعنی احسان حاج‌صفی و اشکان دژاگه هم تصمیم به جدایی گرفته‌اند.

ماجرا از آن قرار است که وضعیت تراکتورسازی در فصل هجدهم به هیچ وجه مورد رضایت این 3 بازیکن نبوده و در هفته‌‌های پایانی فصل تصمیم‌شان را برای جدایی در پایان لیگ گرفته بودند.

یکی از دلایل مهم در این تصمیم 3 کاپیتان تراکتورسازی اتفاقاتی است که بعد از شکست یک بر صفر این تیم مقابل پیکان در هفته بیست و ششم افتاد. هواداران تراکتورسازی که از شکست تیم خود خشمگین بودند به داخل زمین هجوم آورده و با چند بازیکن درگیر شدند. یکی از این هواداران با سیلی به صورت شجاعی زد و دژاگه هم در حمایت از هم تیمی خود با این هوادار درگیر شد و به زد و خورد پرداخت. علاوه بر این توهین‌های زیادی هم به این 3 نفر از روی سکوها انجام شد.

از سوی دیگر تصمیمات عجولانه مدیریتی در تراکتورسازی که در طول فصل به این تیم ضربه زد از جمله عدم ثبات مدیریتی و کادرفنی هم باعث شده این 3 نفر برای جدایی مصمم شوند. تراکتورسازی در طول فصل هجدهم 4 مدیرعامل و 3 مربی مختلف داشت که باعث شد این تیم نتواند به انسجام لازم برسد و در نهایت هم با رتبه پنجم جدول به کار خود پایان داد تا تیمی که داعیه قهرمانی داشت حتی شانسی برای کسب سهمیه پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا هم نداشته باشد. اتفاقی که یک نمره منفی در کارنامه این 3 بازیکن خواهد بود.

این 3 نفر ابتدای فصل با وعده بستن یک تیم در حد تبدیل شدن به ابر قدرت در فوتبال آسیا با بازیکنانی بالاتر از سطح فوتبال ایران و سرمربی بزرگ بین المللی به این تیم آمدند تا بخشی از پروژه قهرمانی تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا باشند ولی اتفاقات رخ داده به سمت وعده‌ها پیش نرفت.

احسان حاج‌صفی شب گذشته چند ساعت پس از پست شجاعی، تصویری با اشاره به شماره 28 که شماره پیراهنش در سپاهان بود منتشر کرد تا شایعات بازگشتش به جمع طلایی‌پوشان اصفهانی را تایید کند.

مقصد احتمالی شجاعی و حاج‌صفی خارج از لیگ ایران است و احتمالا در صورت امکان به لیگ‌های اروپایی یا در صورت نداشتن پیشنهاد مناسب به لیگ‌های حاشیه خلیج‌ فارس منتقل خواهند شد.

لازم به ذکر است هر 3 نفر با باشگاه قرارداد دارند ولی ظاهراً بندهایی در قراردادشان وجود دارد که می‌توانند با پرداخت مبلغی از جمع سرخپوشان تبریزی جدا شوند.

 با جدایی این 3 بازیکن کار تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات سخت‌تر هم خواهد شد.

مسعود شجاعی اشکان دژاگه احسان حاج‌صفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر