کد خبر: 764653 A

بازیکنان پرسپولیس و سپاهان در کنار پدیده رکورداران بیشتر دقایق بازی در لیگ هجدهم هستند.

به گزارش ایلنا، سرانجام با برگزاری هفته پایانی لیگ هجدهم در روز پنجشنبه گذشته تکلیف قهرمان این دوره مشخص گردید، قرمزهای پایتخت با شکست پارس جنوبی موفق شدند برای سومین سال متوالی  و پنجمین بار موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر شدند.

نتیجه تصویری برای پیام نیازمند

در این دوره از 2700 دقیقه‌ای ممکن که هر تیم در فصل هجدهم بازی کرده‌است، پیام نیازمند سنگربان سپاهان اصفهان و مسعود ریگی هافبک پدیده شهر خودرو با حضور در تمامی دقایق رکوردار لیگ هجدهم هستند، نیازمند در این فصل در حالی 20 گل دریافت کرد که در 15 بازی موفق به ثبت کلین شیت شد و پس از علیرضا بیرانوند در رتبه دوم دروازه‌بانان برتر لیگ هجدهم قرار گرفت.

 

نتیجه تصویری برای علی پور

علی‌علی‌پور مهاجم سرخپوشان با 2664 دقیقه حضور در این فصل در رتبه دوم قرار داد ، علی پور در این فصل موفق شد 14 بار دروازه حریفان را باز کند و این در حالی است که پرسپولیس در این فصل 36 گل به ثمر رساند و علی‌پور توانسته 39 درصد از گل‌های سرخپوشان را در این فصل به ثمر برساند.

تصویر مرتبط

امین قاسمی‌نژاد هافبک پدیده با 2624 دقیقه حضور در لیگ برتر در رتبه سوم این جدول قرار دارد، قاسمی‌نژاد در این فصل با 10 گل زده در رتبه پنجم جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد و این در حالی است که او موفق شده 31 درصد از 32 گل پدیده در این فصل را به ثمر رسانده

 

پدیده سپاهان نیازمند علیپور پرسپوليس امین قاسمی نژاد لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر