کد خبر: 764294 A

با دروازه بان های استقلال ارتباط خوبی دارم

دروازه‌بان سابق استقلال معتقد است اگر قرار بر این است مربی خارجی بیاید باید مربی بزرگ بیاورند.

به گزارش ایلنا،محمد محمدی دروازه‌بان سابق استقلال درتمرین این تیم حاضر شد و دقایقی را با بازیکنان به خوش و بش پرداخت.وی معتقد است استقلال باید هرچه زودتر تکلیفش مشخص شود تا آنها همچون فصل قبل اردوی پیش‌فصل را از دست ندهند.

* بعد از مدتها در تمرین استقلال حاضر شدید؟

به خاطر یکی از دوستانم نوید سهیلیان که بسیار هم استقلالی است در تمرینات این تیم حاضر شدم.

* برخورد خیلی گرمی هم با دروازه‌بانهای استقلال داشتی؟

بالاخره با مهدی رحمتی سالها همبازی بودم. حسین حسینی هم دروازه‌بان جوان و آینده‌داری است که ارتباط خیلی خوبی با هم داریم. امیدوارم هر دوی آنها همچنان به موفقیت‌های خود ادامه دهند.

* استقلال نتوانست امسال در فوتبال ایران شرایط خوبی داشته باشد. دلیل این اتفاق را در چه می‌بینید؟

مشکل از همان روز اول به وجود آمد، بازیکنانی که از تیم رفتند و مهره‌های خوبی جذب نشدند، مدیر و مربی تغییر کرد. هیچ جای دنیا اینطور نیست که این همه تغییرات در یک فصل و در یک تیم ایجاد شود.

* به نظر شما مربی استقلال باید برای فصل آینده خارجی باشد یا ایرانی؟

مربی ایرانی باشد یا خارجی فرقی نمی‌کند. مهم این است مربی‌ای به استقلال بیاید که کاربلد باشد. اگر قرار بر این است مربی خارجی بیاید باید مربی بزرگ بیاورند. من فکر می‌کنم شفر هم شرایط چندان بدی در استقلال نداشت و می‌توانست تا آخر فصل در این تیم بماند.

* شما همبازی فرهاد مجیدی بودید. به نظرتان فرهاد گزینه خوبی برای استقلال بود؟

فرهاد از تیم شناخت خوبی داشت و بعد از رفتن شفر می‌توانست در تیم عملکرد خیلی خوبی داشته باشد. به نظر من اگر قرار است مربی ایرانی بیاید باید کسی باشد که شناخت خیلی کاملی از تیم داشته باشد که در حال حاضر فرهاد بهترین گزینه است.

* استقلال در بازی مقابل نفت آبادان دچار اشتباهات داوری شد؟

در همه جای دنیا اشتباهات داوری وجود دارد. حالا اشتباه داوری بازی با صنعت نفت عمدی یا سهوی، پیش می‌آید و مربی نباید زود از کوره در رود. زمانی که بازیکن تحت‌فشار است و پرخاشگری می‌کند، این مربی است که باید او را آرام کند.

* خسرو حیدری هم از فوتبال خداحافظی کرد. به نظرتان تصمیم درستی گرفته است؟

در تمرین استقلال که بودم این مسئله را شنیدم. به نظر من تصمیم خوب و بجایی گرفته است. بهترین تصمیم این بود که او در اوج از استقلال برود و هواداران همیشه از او به نیکی یاد کنند. البته خود او هم نمی‌خواست در تیم دیگری بازی کند و به نظر زمان خوبی را انتخاب کرده است.

* به نظرتان استقلال می‌تواند فصل آینده مدعی قهرمانی باشد؟

باید هر چه زودتر مربی انتخاب شود تا او بازیکنان مورد نظرش را به باشگاه ارائه دهد تا نسبت به جذب آنها اقدام شود. مهمترین مسئله برای استقلال این است که آنها اردوی پیش‌فصل را از دست ندهند. اتفاقی که فصل گذشته افتاد و باعث شد آنها در چند هفته اول امتیازات لازم را کسب نکنند.

* خودتان این روزها مشغول چه کاری هستید؟

دوست دارم هر چه زودتر مربیگری را شروع کنم و تجربیاتم را در اختیار بازیکنان قرار بدهم.

 

استقلال محمد محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر