کد خبر: 764255 A

گل سپیدرود آفساید بود

مربی دروازه‌بان‌های استقلال اعلام کرد در بازی پایانی لیگ قهرمانان اسیا به دنبال برد در امارات هستیم.

اشکان نامداری، مربی دروازه‌بان‌های استقلال تهران در گفت و گو با ایلنا درباره آخرین بازی آبی پوشان مقابل سپیدرود رشت گفت: انگیزه خوبی برای این دیدار داشتیم. بازیکنان خیلی خوب بازی کردند و موفق شدیم آخرین بازی لیگ را با برتری پشت سر بگذاریم.

او ادامه داد: در این مسابقه با توجه به شرایطی که سپیدرود داشت نتوانست در لیگ برتر بماند و با اینکه به سه امتیاز نیاز داشتند اما شکست خوردند و به کادرفنی و بازیکنان این تیم خسته نباشید می‌گویم.

نامداری درباره عملکرد سیدحسین حسینی در این مسابقه گفت: او همچون چند بازی گذشته عملکرد خوبی داشت، با وجود اینکه دوست داشت در این بازی کلین شیت کند اما در دقیقه پایانی بازی گل را دریافت کرد که به نظرم آفساید بود. 

مربی دروازه‌بان‌های استقلال افزود: عملکرد داوری طی این چند هفته مشهود بود و مشخص است که چه امتیازات ارزشمندی از ما گرفته شد تا نتوانیم تا هفته آخر مدعی کسب عنوان قهرمانی باشیم. همانطور که بازی به بازی پیش رفتیم در یک بازی باقی مانده هم برای برد به زمین می‌رویم و با توجه به اینکه شاید این بازی تشریفاتی باشد اما یک برد هم می‌تواند پایانی خوش فصل پر و فراز نشیب باشد.

نامداری درباره حمایت وحید طالب لو از استقلال گفت: وحید دوست عزیز من است و در طول فصل همیشه با هم در ارتباط بودیم.وی در صفحه شخصی اش از من و استقلال خیلی حمایت کرد.

او درخصوص خداحافظی خسرو حیدری از دنیای حرفه‌ای گفت: خداحافظی سخت‌ترین قسمت دوران بازیگری برای یک فوتبالیست بوده و هست ولی جای خوشحالی دارد که خسرو در اوج و با حضور هواداران در ورزشگاه آزادی خداحافظی کرد. خسرو یک بازیکن بی حاشیه و مودب بود و همه‌ی طرفداران با ارسال‌ها و پاس گل‌های او خاطره دارند. امیدوارم با پشتکار و تلاشش، در قالبی دیگر به فوتبال بازگردد و بهترین روزهای را سپری کند.

نامداری درباره انتخاب تیم استقلال به عنوان بهترین خط دفاعی گفت: بله ما 13 گل دریافت کردیم؛ این آمار همیشه رابطه مستقیمی به خط دفاعی و البته دروازه‌بان‎ها داشته است. به تمام بازیکنان خسته نباشید می‌گویم، این آمار قابل توجهی بود که با تلاش تمام تیم کسب شد 

استقلال اشکان نامداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر