کد خبر: 764235 A

نایب قهرمان جهان گفت: هدفم تاریخ سازی در مسابقات قهرمانی جهان بود اما شاید خواست بود که این مهم حاصل نشد و امیدوارم در مسابقات پیش‌رو جبران نمایم؛ خدا را شکر در نخستین تجربه حضور موفق شدم بر سکوی نایب قهرمانی جهان بایستم.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مهلا مومن‌زاده دختر شایسته تکواندو ایران موفق شد در نخستین تجربه حضور خود در مسابقات جهانی بر سکوی نایب قهرمانی بایستد و دومین مدال نقره تاریخ تکواندو بانوان ایران را به نام خود ثبت نماید. وی در خصوص کسب این نشان گفت: برای کسب مدال طلای این رقابت‌ها تمام تلاش خود را کردم؛ در فینال برابر نماینده با تجربه کره‌جنوبی که قهرمان جهان دوره قبل بود قرار گرفتم و اما متاسفانه نتیجه آن طور که پیش‌بینی کردم نشد. انشالله در مسابقات آتی بهترین و خوشرنگ‌ترین مدال را بدست می‌آورم.

وی افزود: در رده‌سنی نونهالان تجربه قهرمانی در مسابقات جهانی را داشتم و پس از آن نیز در رده‌سنی نوجوانان شرکت داشتم؛ اما رقابت‌های جهانی در رده سنی بزرگسال واقعا متفاوت است، خوشحالم که توانستم در اولین حضور مدال نقره جهان را کسب کنم.

نایب قهرمان جهان اینطور ادامه داد: برای شرکت در این رقابت‎ها 4 ماه تمرینات سخت و فشرده را پشت سر گذاشتیم و کادرفنی خیلی زحمت کشیدند تا بتوانیم نتایج خوبی را کسب نماییم.همچنین در اردوی صربستان با تکواندوکاران قدرتمند مبارزات خوبی را انجام دادیم و متوجه شدیم از این نفرات هیچ چیز کم نداریم.

دختر 17 ساله تکواندو ایران تصریح کرد: هدفم تاریخ سازی در مسابقات قهرمانی جهان بود اما شاید خواست بود که این مهم حاصل نشد و امیدوارم در مسابقات پیش‌رو جبران نمایم؛ خدا را شکر در نخستین تجربه حضور موفق شدم بر سکوی نایب قهرمانی جهان بایستم.

وی در پایان گفت: مدالم را ابتدا به مردم سرزمینم تقدیم می کنم  و امیدوارم توانسته باشم ذره‌ای دل آنها را شاد نمایم. همچنین ای مدال را به دایی شهیدم عباس غیاثوند که برای دفاع از مهین و پرچم ایران جان فشانی کرد اهدا می‌‌کنم. از حمایت‌های بی دریغ مسئولین فدراسیون تکواندو، نایب رییس بانوان، کادرفنی و همچنین خانواده و اساتیدی که در این مدت به من کمک کردند و برایم زحمت کشیدند تشکر می‌کنم.

تیم ملی تکواندو مومن زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر