کد خبر: 764145 A

امیدوارم پرسپولیس همیشه جام بیاورد

مدافع تیم پرسپولیس گفت: امیدواریم در جام حذفی اگر خدا بخواهد و اتفاقی پیش نیاید این جام را هم به دست بیاورند تا هوادارانمان مثل سال گذشته شاد باشند. امیدوارم پرسپولیس همیشه جام بیاورد و همیشه این طرفداران میلیونی شاد باشند.

شجاع خلیل زاده درباره اینکه دومین سال متوالی با پرسپولیس به عنوان قهرمانی رسیده گفت: این البته دوازدهمین قهرمانی من بود چرا که همیشه قلبم با پرسپولیس است و خداراشکر توانستیم در یک بازی خیلی سخت با زمین افتضاح با با شرایطی که همه از جمله هواداران می‌دانند برای قهرمانی که سخت بود خداراشکر توانستیم با شرایطی که علیه ما بود به این جام رسیدیم.

او ادامه داد: امیدواریم در جام حذفی اگر خدا بخواهد و اتفاقی پیش نیاید این جام را هم به دست بیاورند تا هوادارانمان مثل سال گذشته شاد باشند. امیدوارم پرسپولیس همیشه جام بیاورد و همیشه این طرفداران میلیونی شاد باشند.

خلیل زاده درباره ادامه همکاری با پرسپولیس گفت: قرار است فردا به باشگاه بروم و صحبت کنیم ان شاء اله چندین سال اینجا ماندگار باشیم اگر هواداران بخواهند و اگر نخواهند می‌رویم و فعلا اینجا هستیم.

مدافع پرسپولیس در این باره که کسب سومین قهرمانی سخت بوده گفت: اولین چیز مهم این است که باشگاه آقای برانکو را حفظ کند، اگر ما می‌خواهیم همیشه موفق باشیم باید یک بزرگتر بالای سر تیم باشد، آقای برانکو برای تیم مانند یک پدر بودند و امیدوارم که بتوانیم همین روند را ادامه بدهیم. تیم ما یکدل است و همه با هم رو راست هستیم. امیدوارم پرسپولیس سال‌های سال این روند را حفظ کند و در جایگاه اصلی خود بایستد.

پرسپولیس شجاع خلیل زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر