کد خبر: 764141 A

کاپیتان پرسپولیس درباره کسی سومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر گفت: حق هواداران بود و این را برای چندمین بار به آنها تبریک می‌گویم. امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه بدهیم. چون سال سختی را پشت سر گذاشتیم و همه این را می‌دانند.

به گزارش ایلنا، سیدجلال حسینی پس از کسب عنوان قهرمانی پرسپولیس تهران در این باره که سومین قهرمانی متوالی سرخپوشان در حالی حاصل شد که کار سختی برای تیم‌های لیگ برتری داشتند، اظهار داشت: خدمت تمام هواداران عزیزمان سلام عرض می‌کنم، جا دارد از همه آنها تشکر کنم، ممنون آنها هستیم. 

او ادامه داد: سال سختی را پشت سر گذاشتند،‌ در کنار بچه ها بودند، در نیم فصل اول،‌ خیلی سخت بود، خیلی تلاش کردیم و هم در لیگ و هم در آسیا تلاش کردیم اما متاسفانه گام آخر را کم آوردیم. همچنین آخر فصل خداراشکر به قهرمانی رسیدیم و این کمترین کاری بود که می‌توانستیم برای هوادارانمان بکنیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره هتریک در قهرمانی گفت: خیلی لذتبخش بود، حق هواداران بود و این را برای چندمین بار به آنها تبریک می‌گویم. امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه بدهیم. چون سال سختی را پشت سر گذاشتیم و همه این را می‌دانند. گفتنی‌ها زیاد است و خداراشکر در کنارشان با دست‌های خالی موفقیت‌های خوبی کسب کردیم و امیدواریم این روند را داشته باشیم، کاری به مراتب سخت‌تر از امسال داریم.

حسینی درباره بازی با سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی گفت: ما بازی‌های خیلی سختی داریم، حالا سپاهان بعد از السد است و ما یکی از سنگین‌ترین بازی‌هایمان با فاصله کم مقابل السد است و روز دوشنبه این کار را خیلی سخت می‌کند. امیدواریم با هوادارانمان این بازی سخت را پشت سر بگذاریم و بعد از آن هم یک کار خیلی سخت‌تر مقابل سپاهان داریم. از همین حالا روزهای سخت ما دوباره شروع شده و سخت‌تر هم شده است. امیدوارم که بچه‌ها تلاش و همت کنند که خودمان را در یک شرایط خیلی خوب نگه داریم و تا جایی که می‌توانیم ادامه بدهیم.

پرسپولیس تهران سید جلال حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر