کد خبر: 764095 A

مربی نفت آبادان گفت: بعد از بازی با استقلال در کنفرانس خبری بعد از بازی گفتم که سرجیو نه تنها به فوتبال آبادان بلکه می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند که منظورم تیم ملی بود.

به گزارش ایلنا، کاظم فرحانی، مربی تیم نفت آبادان در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: ابتدا جا دارد به علی دایی که هدایت سایپا را قبلا برعهده داشت و ابراهیم صادقی که الان سرمربی این تیم است، خسته نباشید بگویم. سایپا همواره تیم سختکوشی بوده و بازی خوبی در زمین انجام می دهد.

وی افزود: بعد از بازی با استقلال در کنفرانس خبری  بعد از بازی گفتم که سرجیو نه تنها به فوتبال آبادان بلکه می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند که منظورم تیم ملی بود.

مربی نفت آبادان عنوان کرد: در دیدار امروز از 11 بازیکن داخل زمین، 7 یا 8 بازیکن ما از  آکادمی باشگاه بودند. در بازی امروز حتی از بازیکن 16 ساله به نام احمد شریعت استفاده کردیم. سرجیو مربی است که به جوانان اعتقاد زیادی دارد و همیشه مانند یک پدر در کنار آنها است. باید از مدیریت و هیئت مدیره باشگاه تشکر کنم که در خصوص سرجیو و کادرفنی سعه صدر به خرج داد و به بازیکنان اعتماد داشت و خدا را شکر جواب اعتماد خود را نیز گرفت.

فرحانی در ادامه بیان داشت: تیم ما در 6 بازی آخر خود موفق به کسب 5 برد شد و تنها به یک تساوی رسید. تساوی که مقابل استقلال یکی از مدعیان سهمیه و قهرمانی لیگ برتر بود. باید از تک تک بازیکنان تشکر کنم که فشار زیادی را تحمل کردند. کار کردن در تیمی که مهد فوتبال است واقعا سخت است و مردم آبادان واقعا فوتبال را می‌فهمند. همین موضوع کار را برای بازیکنان سخت می‌کند، اما همه این شرایط سخت را تحمل کردند و توانستند توانایی خود را به اجرا گذاشتند. از شاملی و همکاران آکادمی باشگاه نیز تشکر می‌کنم، از 24 بازیکن ما را 12 بازیکن آکادمی تشکیل دادند.

وی افزود: دست هوادارانی که در این فصل سعه صدر به خرج دادند، حوصله کردند، استرس را در داخل خودشان نگه داشتند و با انرژی مثبت به بازیکنان اتفاقات خوبی را رقم زدند، می‌بوسم. هواداران ما را در این فصل تنها نگذاشتند و ما نیز به جز نتایج خوب، توانستیم پشیبانی خوبی برای تیم ملی از لحاظ بازیکن در پست‌های مختلف با سن کم  ایجاد کنیم. محمد دریس، محمدرضا غیبشاوی، احمد شریعت، جعفر سلمانی، فاخر تهامی و دیگر بازیکنان زیر 23 سالی که فراتر از سن خود فوتبال بازی می‌کنند. امیدوارم در فصل آینده با برنامه‌ریزی دقیق‌تر بتوانیم حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشیم.

فرحانی در پایان در خصوص آنالیز خوب این تیم از سایپا گفت: سایپا تیم پرتلاشی است و بردن این تیم در خانه خودش کار سختی است، اما بچه‌ها به نحو احسن این کار را انجام دادند. سرجیو و کادرفنی به خوبی سایپا را آنالیز و بر این اساس تمرینات را طراحی کرد. با وجود اینکه بازیکنان ما روزه هستند در تمرینات تلاش کردند و نتیجه تلاش خود را نیز در زمین گرفتند.

صنعت نفت آبادان فرحانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر