کد خبر: 764094 A

مربی تیم سایپا گفت: در این سه هفته همه‌ی سؤالات از من در مورد فصل آینده بوده و این در حالی است که مدیرعامل باشگاه خیلی واضح صحبت کرده است. من سرمربی فصل آینده هستم و در این سه بازی نیز با هماهنگی مدیرعامل قرار بود به بازیکنانی که باانگیزه‌تر هستند، بیشتر فرصت بدهیم.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صادقی پس از شکست سه بر صفر سایپا در آخرین دیدار هجدهمین دوره لیگ برتر مقابل صنعت نفت آبادان گفت: نتیجه بازی اصلاً عادلانه نبود و در دیداری که در نیمه اول آن می‌توانستیم سه بر صفر برنده باشیم، صفر - صفر به رختکن رفتیم. در نیمه دوم نیز صنعت نفت از سه توپی که روی دروازه ما آورد به سه گل رسید و ما بازنده شدیم. از شکل بازی و تلاش بچه‌ها راضی هستیم. اگر پنالتی ما در نیمه اول گل می‌شد، شاید نتیجه بازی برعکس می‌شد. از همه‌ی بچه‌ها به خاطر یک فصل پرفراز نشیب تشکر می‌کنم. در این 14 روزی که سرمربی تیم هستم همه با تمام وجود تلاش کردند و به من به عنوان یک مربی جوان و کسی که با برخی از آنها هم تیمی بوده و جلوی برخی دیگر بازی کرده است، احترام گذاشتند. از نتیجه بازی راضی نیستم. تیم ما خیلی خوب بازی کرد، اما در ضربات آخر دقت نداشتیم. امیدوارم در آینده بازیکنان مثمرثمرتر باشند و بهتر بازی کنند.

صادقی درباره آینده کاری خود با سایپا گفت: در این سه هفته همه‌ی سؤالات از من در مورد فصل آینده بوده و این در حالی است که مدیرعامل باشگاه خیلی واضح صحبت کرده است. من سرمربی فصل آینده هستم و در این سه بازی نیز با هماهنگی مدیرعامل قرار بود به بازیکنانی که باانگیزه‌تر هستند، بیشتر فرصت بدهیم. دو بازیکن 19 ساله و یک بازیکن 20 ساله امروز بازی را برای ما شروع کردند و در ادامه بازی نیز جوانانی مانند حسین نخودکار، طاها شریعتی بازیکنان تیم نوجوانان و امیرحسین حسین‌زاده، ابوالفضل جلالی و محمد یاسینی از بازیکنان امید سایپا استفاده کنیم.

صادقی در پایان گفت: با این کار می‌خواستیم تیم را برای فصل آینده ببینیم تا متوجه شویم بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند چقدر می‌توانیم روی آنها حساب کنیم. نتیجه برای ما مهم نبود گرچه همه نتیجه را می‌بینند. کسی اگر بازی ما را ببیند متوجه می‌شود چقدر خوب بازی کردیم. تیم ما جوانان خوبی دارد و باید باتجربه‌های خوب را هم اضافه کنیم تا تیمی قوی را برای فصل بعد آماده کنیم.

سایپا صادقی ابراهیم صادقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر