کد خبر: 763449 A

بررسی آماری عملکرد تارتار جلوی سرخپوشان

آمار سرمربی پارس جم مقابل پرسپولیس نشان می‌دهد زیاد نباید به جلوگیری این تیم از قهرمانی سرخپوشان امیدوار باشیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر باید روز پنجشنبه در جم به مصاف پارس جنوبی برود و در این دیدار نیاز به تنها یک امتیاز دارد تا بدون توجه به نتیجه دیدار سپاهان - استقلال خوزستان جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

در مورد اینکه پارس جم با هدایت تارتار قدرت و انگیزه لازم برای شکست دادن پرسپولیس را دارد یا نه، تردیدهایی وجود دارد و خیلی‌ها عقیده دارند پرسپولیس با باید قهرمان قطعی لیگ هجدهم دانست و شانسی برای اینکه شاگردان برانکو حداقل یک مساوی از این دیدار نگیرند قائل نیستند.

پارس جم اوضاع خوبی در لیگ امسال نداشته و جایگاهش در رتبه دوازدهم جدول نشان می‌دهد برخلاف فصل گذشته آنها تیم مقتدری در فصل جاری نبودند و مشکلات مالی و مسائل دیگر باعث شد نتایج این تیم افت محسوسی داشته باشد و حالا در حساس‌ترین مقطع لیگ برتر باید در مهم‌ترین دیدار فصل به میدان بروند.

سوای اینکه پارس جم شرایط شکست دادن پرسپولیس را دارد یا نه، کارنامه مهدی تارتار مقابل پرسپولیس هم می‌تواند از لحاظ آماری جالب توجه باشد و از این طریق هم می‌شود فهمید تا چه حد می‌توان امیدوار بود که پرسپولیس در بازی فردا به دردسر می‌افتد.

تارتار تا کنون 11 بار روی نیمکت تیم‌های مختلف با پرسپولیس بازی کرده است. 4 بازی در راه‌آهن، یک بازی در داماش، یک بازی در گهر دورود، یک بازی در گسترش فولاد، یک بازی در صبای قم و 3 بازی در پارس جم روبروی سرخپوشان تهران برگزار کرده است.

حاصل این 11 بازی 2 پیروزی برای تارتار، 4 تساوی و 5 برتری برای سرخپوشان بوده است. در تقابل‌های تارتار با برانکو هم 4 بازی تا کنون برگزار شده که یک بازی تارتار روی نیمکت راه‌آهن بوده و 3 بازی دیگر در پارس جم. در این 4 دیدار 3 پیروزی به تیم برانکو رسیده و یک بازی هم با تساوی به پایان رسیده است.

photo_۲۰۱۹-۰۵-۱۳_۱۵-۰۵-۳۹

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال مهدی تارتار پارس جم جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر