کد خبر: 763400 A

استقلال را هم شکست دادیم

مدیر عامل پارس‌جنوبی می گوید در هفته پایانی لیک به خاطر هیچ تیمی نه به خاطر شرافت خودمان بازی می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال پارس‌جنوبی جم پنج شنبه و در اخرین هفته لیگ برتر در خانه میزبان پرسپولیس است . این تیم در این فصل پر فراز نشیب نشان داده و به همین جهت دررده دوازدهم جدول قرار گرفته است.

شاگردان تارتار دغدغه‌ای برای سقوط یا کسب سهمیه ندارد. اما در ان سوی میدان پرسپولیس برای قهرمانی از این دیدار امتیاز می‌خواهد و برای همین سپاهان تنها مدعی قهرمانی نگاهش به غیر از بازی خودش به شهر جم است.  برخی پیش‌داوری می‌کنند و می‌گویند پارس‌جنوبی به دلیل داشتن سرمربی پرسپولیسی مقابل شاگردان برانکو تیمی از پیش بازنده است.

بهرام رضاییان مدیر عامل پارس‌جنوبی تمام این احتمالات را رد می‌کند و می‌گوید برای کسی بازی نمی‌کنیم نه سپاهان نه پرسپولیس بلکه برای شرافت خودمان به زمین می‌رویم تا آبرومندانه لیگ را به پایان برسانیم.

 

* همه نگاه‌ها در لیگ در هفته آخربه جم و بازی شما با پرسپولیس است؟

 سرنوشت به این شکل رقم خورد که قهرمان در جم مشخص شود شما مطمئن باشید در خانه بازی خوبی با پرسپولیس انجام می‌دهیم البته نه به خاطر هیچ تیمی بلکه به خاطر شرافت و ابروی خودمان . یک بازی جوانمردانه در دستور کار داریم و مطمئن باشید بهتری بازی فصل خودمان را انجام می‌دهیم.البته برخی خیلی سریع بعد از پایان بازی‌های هفته بیست نهم شروع به نیز پیش‌داوری کردند و حرف‌هایی می‌زنند که در‌شان تیم ما نیست.

 

* این عده می‌گویند نتیجه بازی شما با پرسپولیس هیچ تأثیری در سرنوشتتان ندارد برای همین شاید محکم بازی نکنید؟

 ببینید همانطور که گفتم ما به بازی جوانمردانه و اصول جوانمردی و اصول ورزش در فوتبال احترام می‌گذاریم بنابراین با تمام توان به میدان می‌رویم. همانطور که دیدید بازیکنان پارس‌جنوبی مقابل تراکتورسازی هم به گونه‌ای بازی کردند که انگار می‌خواهند سهمیه آسیایی بگیرند.

 

* پرسپولیس قهرمان دو دوره لیگ است و برای برد به جم می‌آید بنابراین شاید شکست بخورید برای همین با واکنش‌های احتمالی روبرو می‌شوید؟

 همانطور که همه می‌دانند پرسپولیس‌شانس اول قهرمانی لیگ است اما ما مقابل پرسپولیس کم نمی‌گذاریم و وجدان و اعتبار خودمان را زیر پا نخواهیم گذاشت. با تمام توان مقابل پرسپولیس بازی خواهیم کرد و بازی جوانمردانه را معنا می‌کنیم. اگر هم شکست بخوریم مطمئن باشید از ارزشهای بازیکنان و کادر فنی ما کم نمی‌شود.

 

*‌ اگر با سپاهان هم در همین شرایط بازی داشتید این‌گونه عمل می‌کردید؟

صد در صد ما در این ورزشگاه سپاهان را متوقف کردیم و استقلال را شکست دادیم. باز هم تاکید می‌کنم  هفته پیش در تبریز تراکتور را متوقف کردیم پس در این دیدار هم کم نمی‌گذاریم.

 

* برای این دیدار مطمئنن تماشاگر زیادی می‌آید، چه برنامه ای برای این مهم دارید؟

 روز سختی خواهد بود و استقبال زیادی هم خواهد شد. پرسپولیس در تمام ایران هواداران زیادی دارد بنابراین بهترین تدارک را برای این بازی در نظر داریم. طبق قانون ما همان ۱۰ درصد از ظرفیت سکوها را به هواداران میهمان اختصاص می‌دهیم اما ممکن است با توجه به شرایط تغییراتی هم در ظرفیت تماشاگران میزبان و میهمان در ورزشگاه ایجاد شود.

 

* هنوز بازی پنج شنبه شروع نشده در فضای مجازی شاهد حمله به شما و تیمتان هستیم؟

خب این برای ما دیگر طبیعی شده واقعا نمی‌دانم چه بگویم متاسفانه فضای مجازی خیلی الوده است و نظارتی برآن نیست . اما همانطور که گفتم ما در این بازی با تمام توان بازی می‌کنیم چرا که عقیده داریم عدالت در لیگ باید برقرار باشد.

 

* مهدی تارتار پرسپولیسی بوده و همین موضوع باعث شده که بگویند او مقابل پرسپولیس شاید محکم بازی نکند؟

تارتار مربی کار بلد و مهمتر از همه مربی با اخلاقی است و آبروی چند ساله خود را فدای این دیدار نمی‌کند در ضمن این وصله‌ها به او نمی‌چسبد. تارتار باید سالها در فوتبال این کشور مربی گری کند پس شرافت خود را نمی‌فروشد. شما شک نکنید او هم مثل باشگاه پارس‌جنوبی به تعهدات اخلاقی پایبند بوده و هست.

 

* برنامه‌ای هم برای قهرمانی احتمالی پرسپولیس در نظر دارید؟

بله با سازمان لیگ هماهنگ هستیم تا در صورت قهرمانی احتمالی پرسپولیس در جم در بهترین شرایط مراسم اهدای جام را برگز ار کنیم. سالی که ما قهرمان شدیم یکی از با نظم ترین مراسم اهدای جام را برگزار کردیم و امسال هم همینطور خواهد بود.

 

* پیش بینی شما از قهرمان چیست؟

امیدوارم تیمی که لیاقت دارد و مستحق قهرمانی است قهرمان شود برای من و باشگاهم فرقی نمی‌کند.

 

* مهدی تارتار سال بعد هم در جم می‌ماند؟

بگذارید فصل تمام شود بعد در این مورد صحبت کنیم. بالاخره ایشان مربی خوبی هستند و  و در هر شرایطی کنار تیم بودند و مشکلات را تحمل کردند و با درکی که از وضعیت داشتند تیم خوبی را روانه مسابقات کردند. باید ببینیم در آینده چه پیش می‌آید.

 

* مشکلات مالی حل شد؟

به صورت کامل حل نشده ولی درصدد هستیم که مشکل مالی بازیکنان و کادر فنی را حل کنیم . الان تنها شرایط ما نه بلکه شرایط تمام تیم‌ها و حتی جامعه به لحاظ اقتصادی خیلی خوب نیست، بنابراین از انجایی که ماهم مستثنی نیستیم در صدد هستیم که مشکلات را خیلی زود حل کنیم .

 

 

مهدی تارتار پارس‌جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر