کد خبر: 763377 A

کاپیتان گرگ‌ها پس از حضور در کنفرانس مطبوعاتی اعلام نمود که در انتهای فصل پس از 18 سال رم را ترک خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، کاپیتان با سابقه رم امروز در اقدامی کاملا غیر منتظره اعلام نمود که در پایان فصل از جمع گرگ‌ها جدا می‌شود.

وی که در کنفرانس خبری حاضر گردیده بود به خبرنگاران گفت: من در اینجا هستم که بگویم برخلاف میل باطنی خود در آخر  فصل از رم جدا خواهم شد،  شاید برخی بگویند چرا اینگونه می‌گویم، من کودن نیستم و پس از 36 سال قطعا دوست دارم در اینجا که خانه من است بمانم و از دنیای فوتبال خداحافظی کنم، اما اکنون 10 ماه است که هیچ تماسی از سوی باشگاه با من گرفته نشده و هیچ حرفی در مورد تمدید قرارداد من زده نشده، پس همه چیز مشخص است اما در هر صورت همه باید به رم احترام بگذارند و من هم نیز از این قائده مستثنا نیستم.

 

وی در ادامه افزود: بارها شنیده‌ام که گفته‌اند دنیل فصل بعد در تیم دیگری بازی می‌کند، تا قبل بازی با جنوا برای آنکه گمان می‌کردم تیم سهمیه لیگ قهرمانان را می‌گیرد هرگز نخواستم تمرکز تیم برهم بخورد اما حالا راه دیگری ندارم ولی همه چیز من همه فکر من رم است، من هنوز حس یک فوتبالیست را دارم اما نمی‌دانم چه تصمیمی خواهم گرفت دوست دارم حداقل 2 سال دیگر بازی کنم.

 

او در مورد هواداران گفت: آنها همیشه می‌گویند شاید ما قهرمانی‌های زیادی به دست نیاورده باشیم اما داشتن دروسی و توتی برای تاریخ ما یک پیروزی بزرگ محسوب می‌گردد،  آنها از تمامی جام‌ها گذشتند تا در رم بمانند و جاودانه شوند، می‌خواهم به آنها بگویم من تا ابد مدیون آنها هستم و آنها را دوست دارم، من در این سال‌ها شانس زیادی داشتم تا به تیم‌های بروم که جام‌های بیشتری کسب کنم اما قلب من در اینجا بود دل من روی سکوهای المپیکو در کنار هواداران بود.

دنیل دروسی در این 18 سال 460 بازی برای جالوروسی انجام داده که 43 بار موفق به گلزنی شده است، همچنین او در سال 2006 موفق شد با تیم ملی ایتالیا قهرمان جهان گردید

آ اس رم دروسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر