کد خبر: 763216 A

اگر می‌خواهند کسی را اخراج کنند باید کل کادر را برکنار کنند

حمید مطهری در رابطه با حضور امروزش در تمرین تیم نساجی و حکم اخراجش طی بیانیه‌ای که شب گذشته اعلام شده بود، اظهار نظر کرد.

به گزارش خبرنگار وززشی ایلنا، حمید مطهری روز گذشته از وضعیت مالی این تیم گلایه کرد و شب گذشته با بیانیه‌ای که روی سایت نساجی قرار گرفت، او از سمت خود کنار گذاشته شد. مطهری با وجود اینکه ابلاغیه رسمی به دست مجید جلالی نرسیده بود در جلسه تمرینی امروز تیم شرکت کرد.

مربی نساجی در گفت و گو با خبرنگار ما در این باره اظهار داشت: «اول باید بگویم من زیرمجموعه آقای جلالی هستم و آقای جلالی باید به من بگوید که سرتمرین بیایم یا نیایم. ضمن این که باشگاه دو مالک دارد و به طور مشارکتی اداره می شود و باید هر دو مالک حکم اخراج بدهند.»

او افزود:« اگر این دو مالک امضا کردند من هم یک حرفه ای هستم تسویه حسابم را می گیرم و می روم. در همین رابطه آقای جلالی با آقای حدادیان دیگر مالک باشگاه صحبت کرده و ایشان گفته من امضا نمی کنم.»

مطهری درباره حضور امروزش در تمرین نساجی هم گفت:« بله ایشان به سرپرست گفته است اگر مطهری سرتمرین بیاید می گویم سه چهار نفر بیاییند و او را بزنند! من نمی فهمم مگر اینجا چاله میدان است. من اتفاقا امروز به تمرین رفتم و نه خبری از ایشان بود و نه آدم هایشان که گفته بود می فرستد تا من را بزنند. برای من بیانیه ای سراسر دروغ را منتشر کردند در حالی که همه فوتبال من را می شناسند.»

حمید مطهری در پایان گفت:« ایشان و آدم‌های کوچک دور و برش هم بهتر از دست از پیغام های چاله میدانی و تهدید آمیز بردارند و کمی شناختشان را نسبت به فوتبال و کاری که انجام می دهند گسترش بدهند. این باشگاه دو مالک دارد و هر دو باید حکم اخراج را بدهند. این را هم بگویم که اگر می خواهند کسی را اخراج کنند باید کل کادر را برکنار کنند آن وقت من یک دقیقه هم نمی مانم.»

نساجی مازندران حمید مطهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر