کد خبر: 763116 A

سرمربی پرسپولیس در گفت و گو با یک سایت کروات درباره بازی با پارس جنوبی و ادامه همکاری با سرخپوشان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سایت کروات vecernji نوشت، برانکو ایوانکوویچ به واسطه موفقیت به همراه پرسپولیس تهران تنها یک هفته مانده به پایان مسابقات لیگ ایران با پیشنهادهای جذابی رو به رو است.

این سایت در ادامه به صحبت‌های برانکو در کنفرانس خبری پس از دیدار مقابل ماشین سازی تبریز اشاره کرد و نوشت: "اتفاقات عجیب و غریبی در این دیدار رخ داد. ما در این بازی 70 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و 19 شوت به سمت دروازه ماشین سازی زدیم و فقط موفق شدیم یک گل به ثمر برسانیم. در این بازی می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما بازیکنان تیم رقیب خوب دفاع کردند."

وی افزود: "گلی که به ما زده شد از روی یک اشتباه بود. روی بودیمیر 3 پنالتی رخ داد اما داور 2 تای آنها را ندید و تنها یکی از آنها را گرفت. در این دیدار 70 هزار نفر در ورزشگاه حضور داشتند اما می توانست این تعداد به 100 هزار نفر برسد. چون احساس خوشحالی کمی برای قهرمانی داریم و به سومین قهرمانی متوالی خودمان نزدیک شدیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه در بازی هفته آخر لیگ مقابل پارس جنوبی ترس ندارد، گفت: بوشهر یک شهر جنوبی در ایران است و هوا آنجا بسیار گرم است. تمام رقبای ما با 200 درصد توانشان مقابل ما بازی می کنند و پارس نیز یکی از رقبای سرسخت ماست. ما در چند هفته گذشته نتیجه خوب نگرفتیم و باید در این بازی مواظب باشیم. البته وقتی در تمرینات به بازیکنانم نگاه می کنم خیالم راحت می شود. پنج شنبه قهرمان خواهیم شد.

برانکو در پایان درباره قراردادش با پرسپولیس گفت: ما در این فصل شانس قهرمانی در دو جام حذفی و لیگ را داریم. درباره قراردادم باید بگویم که من یک سال دیگر قرارداد دارم و باشگاه پرسپولیس به دنبال تمدید قرارداد با من است. من اکنون پیشنهادهای جدیدی نیز به دستم رسیده است.

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر