کد خبر: 762532 A

باید مجیدی را حمایت کرد تا موفق شود

کاپیتان سابق استقلال معتقد است ابی پوشان در لیگ امتیازات لازم را در همان دور رفت از دست داده بود.

به گزارش ایلنا، جواد زرینچه کاپیتان سابق استقلال معتقد است مدیران ما سخت قبول می‌کنند تا با مربیان جوان همکاری کنند وی امیدوار است که مدیران استقلال از مجیدی حمایت کنند تا بتواند همچنان در استقلال مربی‌گری کند با وی در خصوص رفتن شفر و حضور مجیدی به صحبت پرداختیم.

 

* شرایط این روزهای استقلال را بعد از رفتن شفر چطور ارزیابی می‌کنید؟

استقلال از جام باشگاه‌های آسیا حذف شد حتی اگر شفر هم نمی‌ رفت این امر مشخص بود زیرا استقلال در این مسابقات امتیازات لازم را در همان دور رفت از دست داده بود. به هر حال تصمیمی بود که مدیران استقلال گرفتند و با این مربی آلمانی قطع همکاری کردند.

 

* به عنوان یک بازیکن قدیمی به نظر شما شفر باید می‌رفت؟

اگر نظر مرا می‌خواهید باید مدیران استقلال شفر را نگه می‌داشتند و اگر قرار به برکناری بود در پایان فصل چنین کاری انجام می‌دادند. چون بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی نمانده و شفر هم بود استقلال همین نتایج را می‌گرفت پس به نظر من تاثیر چندانی ندارد.

 

* خیلی‌ها می‌گویند حضور فرهاد مجیدی در استقلال در این پنج بازی، به نوعی ریسک بوده است؟

به هر حال مربی جوان آوردن دل و جرات می‌خواهد که خیلی از مدیران ما آن را ندارند. مجیدی از پیشکسوتان این باشگاه محسوب می‌شود که هواداران استقلال او را خیلی دوست دارند به هر حال مجیدی این تصمیم را گرفت که در این شرایط به استقلال بیاید همه باید او را حمایت کنند تا بهترین نتایج را بگیرند.

 

* مجیدی همبازی شما بوده و شما هم یک بار در شرایط سخت به عنوان مربی موقت استقلال انتخاب شدید؟

آن موقع خیلی شرایط فرق می‌کرد زیرا تیم شرایطش بحرانی بود کخ آلمانی نتوانسته بود نتایج خوبی بگیرد و مدیران وقت از من خواستند که هدایت تیم را بر عهده بگیرم من در آن موقع هم بازی می‌کردم و هم مربیگری خدا هم کمک کرد توانستیم به نسبت نتایج خوبی را به دست بیاوریم.

 

* مجیدی مقابل بی‌انضباطی‌ها هم ایستادگی کرده است نظرتان چیست؟

خیلی کار خوبی است که مجیدی توانسته این کار را انجام دهد زیرا یک مربی زمانی موفق می‌شود که بتواند حاشیه‌های تیمش را جمع و جور کند شما نگاه کنید جدیدا دراستقلال مد شده هر بازیکنی که در ترکیب قرار نمی‌گیرد یا حاشیه درست کرده یا ناراحتی‌اش را بروز می‌دهد که اصلا خوب نیست امیدواریم حداقل تا زمانی که مجیدی حضور دارد محکم روی این مسائل پافشاری کند.

 

* به نظرتان برخورد باشگاه استقلال با شفر بعد از برکناری خوب بود؟

شفر مربی حرفه‌ای است و می‌داند در این مواقع چه کاری را انجام دهد به هر حال استقلال باید از او دعوت می‌کرد و در نهایت آرامش و صلح با او قطع همکاری می‌کرد او مربی است که با استقلال قرارداد دارد و به هر حال مسئولان این تیم باید با او به توافق برسند. طلب او هم مبلغ کمی نیست به هر حال مدیران استقلال باید این مساله را مدیریت کنند و استقلال کمترین ضربه را از رفتن شفر بخوردو.

 

* خودتان مشغول انجام چه کاری هستید؟

به تازگی به ایران بازگشتم و منتظر هستم فصل به پایان برسد تا ببینیم شرایط برای فصل آینده چگونه خواهد شد. دوست دارم مربی‌گری را در ایران از سر بگیرم.

 

استقلال لیگ برتر فوتبال جواد زرینچه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر