کد خبر: 762523 A

خسروی قانون فیزیک را هم زیر سوال برد

عضو جدید کادر فنی استقلال مدعی شد در 10 بازی داوران به این تیم ظلم کردند

به گزارش ایلنا، فرشاد ماجدی عضو جدید کادر فنی استقلال معتقد است اشتباهات داوری در این فصل خیلی به ضرر استقلال بوده. اگر آنها می‌توانستند دو بازی را پیروز شوند شاید الان مدعی اول قهرمانی بودند.با ماجدی در خصوص از دست رفتن قهرمانی و همچنین اشتباهات داوری صحبت کردیم.

 

* در خصوص تساوی مقابل نفت آبادان و از دست رفتن قهرمانی صحبت کنید؟

در یک بازی کاملا یکطرفه می‌توانستیم نفت آبادان را شکست دهیم. هشت موقعیت گلزنی داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم. یک گل هم زدیم که داور آن را قبول نکرد. به نظر من اگر یک فرد غیرفوتبالی هم آنجا بود می‌فهمید که آن توپ گل شده است.

 

* اما خسروی کارشناس داوری اعلام کرده توپ از خط عبور کرده و درواقع اوت شده است؟

من فکر می‌کنم آقای خسروی قانون فیزیک را هم زیر سوال برد! ایشان می‌گوید توپ بالا بوده پس اوت شده است؛ این دیگر چه صیغه جدیدی است؟ وقتی توپ کامل از خط عبور نکرده یعنی اینکه توپ به اوت نرفته است. من یک سوال دارم؛ وظیفه داور پشت خط چیست؟ داور پشت خط کاملا دقت می‌کند که توپ داخل بوده یا نه، چرا داور می‌رود از داور کنار می‌پرسد که توپ از خط عبور کرده یا خیر؟ اینها همه دلایلی بوده که ما می‌گوییم از داوری ضربه خوردیم.

 

* قبول دارید که تیم‌تان هم مشکل گلزنی دارد؟

این موضوع را قبول دارم. قطعا فصل آینده آن را برطرف خواهیم ساخت. ما در این بازی خیلی موقعیت گلزنی داشتیم که استفاده نکردیم. البته همانطور که گفتم یک گل ما را هم مردود کردند.

 

* در بازگشت شما از آبادان، داوران در پرواز شما بودند. آیا صحبت خاصی بین شما رد و بدل شد؟

ما چیز خاصی به آنها نگفتیم. امیدوارم کمیته داوران خودش در این خصوص صحبت کند و شبهات را برطرف کند. فکر می‌کنم خود داوران هم قبول داشتند که در آن صحنه اشتباه کردند.

 

* در صفحه شخصی‌تان در فضای مجازی عکسی از فرهاد مجیدی منتشر کردید که خیلی‌ها از شما انتقاد کردند که به دنبال فالوئر جمع کردن هستید؟

 هیچ وقت به دنبال جمع کردن فالوئر و لایک نیستم. آنطور هم که شنیده‌ام خدا را شکر از چندی دیگر اینستاگرام لایک‌ها را می‌بندد . البته این را هم باید بگویم که هر کس می‌تواند بگوید نظر خودش را بدهد.

 

* فکر می‌کنید چه عواملی باعث شد تا استقلال نتواند قهرمان شود؟

عوامل مختلفی وجود داشت. فکر می‌کنم اگر دو بازی را می‌بردیم شرایط خیلی فرق می‌کرد. در 10 بازی داوران به ما ظلم کردند. فقط این را هم بگویم که آمده‌ام تا به استقلال کمک کنم. هدفم هم خدمت به تیم است.

 

استقلال لیگ برتر فوتبال فرشاد ماجدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر