کد خبر: 762302 A

فصل طاقت فرسایی داشتیم

مدافع نساجی مازندران گفت: فصل سختی بود و برای ما طاقت فرسا بود چون خیلی در سفر بودیم و بیشتر بین تهران و مازندران پرواز داشتیم. امیدواریم در این بازی آخر برنده شویم تا دل هوادارانمان را شاد کنیم.

فرشاد فرجی در گفت و گو با ایلنا، درباره برتری مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود اگرچه ما در نیمه اول خیلی بد بازی را شروع کردیم اما مساوی به رختکن رفتیم؛ آنها می‌توانستند روی چند موقعیت به ما گلزنی کنند اما با شروع نیمه دوم نبض بازی را در دست گرفتیم و در نهایت موفق شدیم به سه امتیاز مسابقه برسیم. روی دو غافلگیری دو گل زدیم و همین باعث شد تا شیرازه تیم حریف از هم بپاشد و راحت‌تر بازی کنیم که در نهایت موفق شدیم گل سوم را هم بزنیم.

فرجی در این باره که قبل از گل دوم بازیکنان سپیدرود معتقد به خطای پنالتی بودند، گفت: من به صحنه نزدیک بودم و به هیچ وجه پنالتی رخ نداد. بازیکن ما به راحتی توپ را دور کرد و با توجه به اینکه بازیکنان زیادی محوطه جریمه هستند امکان دارد برخوردهایی صورت بگیرد اما این صحنه اصلا خطا نبود.

مدافع نساجی درباره عملکرد داوری در بازی مقابل سپیدرود اظهار داشت: علاقه‌ای ندارم درباره داوری اظهار نظر کنم اما به عقیده ما داور با تیم حریف خیلی مهربان برخورد کرد و در کل سه امتیاز بازی بود که ما به دست آوردیم.

فرجی درباره اینکه با این برتری سپیدرود به سقوط دسته اول نزدیک شد گفت: به نظرم سپیدرود از خیلی وقت پیش سقوط کرد؛ زمانی که این تیم فرصت‌های زیادی را از دست داد و اگر همین هفته گذشته نفت مسجد سلیمان را می‌برد در لیگ برتر ماندنی می‌شد. خیلی از بازی‌ها را راحت سپری کردند و نتیجه نگرفتند. با حضور آقای دست نشان هم خوب امتیازگیری کردند اما در حال حاضر خیلی دیر شده است. از صمیم قلب آرزو سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شود؛ ما و سپیدرود مانند برادریم و ناراحتی طرفداران این تیم برای من هم ناراحت کننده بود. هواداران هیچ گونه فحاشی به یکدیگر نداشتند و این نکته مثبتی بود. خیلی خوب مهمان نوازی کردند و امیدوارم بهترین‌ها برای آنها رقم بخورد.

فرجی درباره بازی مقابل پیکان گفت: بالاخره قطار ما با این بازی به ایستگاه آخر می‌رسد. ما با آقای نکونام شروع کردیم و سپس آقای جلالی به ما اضافه شدند. فصل سختی بود و برای ما طاقت فرسا بود چون خیلی در سفر بودیم و بیشتر بین تهران و مازندران پرواز داشتیم. امیدواریم در این بازی آخر برنده شویم تا دل هوادارانمان را شاد کنیم.

او درباره ادامه همکاری با نساجی عنوان کرد: من فعلا وضعیتم مشحص نیست، یک بازی دیگر بازیکن نساجی هستم و قراردادم تمام می‌شود. نساجی به عنوان تیم شهرم برای ادامه همکاری در اولویت است اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

فرجی در این باره که بین سپاهان و پرسپولیس کدام تیم شانس قهرمانی دارند گفت: پرسپولیس شانس بیشتری دارد. آنها با توجه به نتایج بازی دیروز تنها یک تساوی نیاز دارند تا به این عنوان برسند.

نساجی مازندران سپیدرود رشت فرشاد فرجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر