کد خبر: 762268 A

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: باید با حداکثر امتیاز باید به مرحله بعدی صعود کنیم

به گزارش ایلنا، میرشاد ماجدی، در خصوص همگروهی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران با تیم مالدیو، افغانستان و فلسطین و تیم جوانان با تیم های امارات، نپال و قرقیزستان گفت: در رده های پایه دیگر نمی توان هیچ تیمی را دست کم گرفت. تیم ها به دنبال  ساختن شگفتی هستند.

وی افزود: همانطوری که تیم ملی نوجوانان ساختار و سازمان استعدادیابی آلمان را از بین برد و 4 گل به این تیم زد، نشان می دهد که رده های پایه اصلا قابل پیش بینی نیستند و همین امر کار را برای تمامی تیم ها سخت تر می کند.

کارشناس فوتبال در ادامه گفت: تیم های افغانستان، مالدیو، تایلند، امارات، نپال، قرقیزستان در رده های پایه بسیار قوی تر از رده بزرگسالان خود بازی می کنند. معتقدم که نوجوانان و جوانان هر کشوری می آیند تا شگفتی بسازنند.

ماجدی ادامه داد: نمی توانیم اشتباه کنیم و باید مقتدرانه صعود کنیم. باید به تیم های دیگر ثابت کنیم که رده های پایه، ایران قوی بوده و با حداکثر امتیاز باید به مرحله بعدی صعود کنیم و به بازیکنان شخصیت این را بدهیم که ایران باید برای پیروزی وارد  زمین شود.

وی در پایان گفت: در مجموع تیم های جوانان و نوجوانان ایران در گروه های سختی قرار دارند و امیدوار هستم با تلاش و درایتی که کادر فنی هر دو تیم دارند، بهترین نتیجه را از مرحله مقدماتی گرفته و با اقتدار به دور بعدی صعود کنیم.

میرشاد ماجدی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر