کد خبر: 762229 A

مهاجم تیم فوتبال پیکان گفت: از دیشب این را می‌شنوم که گل من برای سپیدرود بهتر بود؛ به نظرم تساوی هم برای مسجد سلیمان همین حکم را داشت چون تفاضل گل سپیدرود بهتر است.

سعید واسعی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، درباره برتری روز گذشته پیکان مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: با توجه به اینکه بازی برای نفت مسجد سلیمان اهمیت زیادی داشت بسته بازی می‌کرد و بیشتر روی فاز دفاعی توجه داشتند. برای ما خیلی خوب شد که با سه امتیاز از زمین خارج شدیم. به هدفمان رسیدیم و دوست داشتیم رتبه ما تک رقمی باشد که الان به رتبه نهم رسیدیم و به بازی هفته آینده هم نیاز داریم تا در رتبه هفتم یا هشتم بایستیم.

واسعی درباره گلزنی در این مسابقه گفت: این چهارمین گل من بود؛‌ تا به اینجا سه گل حساب شده است. در بازی مقابل سایپا هم گل زدم اما حساب نشد چون من و امید خالدی همزمان به توپ ضربه زدیم و گل به خودی خالدی حساب شد. گلم دیرهنگام بود و هیجان زیادی داشت. به هر حال فصل سختی داشتم در 13 مسابقه غایب بودم و خداراشکر در این هفته‌های اخیر گلزنی کردم تا از خودم راضی باشم.

مهاجم پیکان درباره اینکه برد آنها مقابل نفت مسجد سلیمان به نفع سپیدرود شد گفت: بله از دیشب این را می‌شنوم که گل من برای سپیدرود بهتر بود؛ به نظرم تساوی هم برای مسجد سلیمان همین حکم را داشت چون تفاضل گل سپیدرود بهتر است. دست من نیست که کدام تیم را در لیگ برتر نگه دارم و کدام تیم را به لیگ یک بفرستم؛ در حال حاضر این اتفاق افتاده و همه چیز به هفته آخر کشیده شد. من برای پیکان گلزنی کردم و امیدوارم هر تیمی که استحقاقش را دارد لیگ برتری بماند.

واسعی در این باره که چند طرفدار سپیدرود هم در تهران تماشاگر بازی پیکان بودند گفت: من که متوجه نشدم ولی اینطور نبود. سپیدرود مقابل نساجی هم شکست خورد و به بازی آخر کشیده شده که کار سختی مقابل استقلال دارند. فکر نمی‌کنم دردی برای آنها دوا کند، چه ما را تشویق می‌کردند یا نمی‌کردند، ما وظیفه داشتیم با شرافت فوتبال خودمان را بازی کنیم و به تیم دیگری کار نداشته باشیم.

مهاجم خودروسازان درباره مشکلات مالی که حسین فرکی در نشست خبری دیروز درباره آن صحبت کرد گفت: مشکلات مالی آنچنانی وجود ندارد، پیکان یک باشگاه اثبات شده است که خیلی کم پیش می‌آید چنین شرایطی داشته باشد. یک مقدار از قراردادها باقی مانده است و امیدواریم که طبق وعده‌ای که داده بودند به ما پرداخت شود.

واسعی درباره وضعیت قراردادش گفت: من ابتدای فصل قرارداد دو ساله با پیکان امضا کردم و شرایط به گونه‌ای است که اگر شرایط وجود داشت می‌مانیم و اگر هم پیشنهاد خوبی بود آن را بررسی می‌کنم. از چند تیم بالای جدولی پیشنها دارم و باید آخر فصل درباره آن فکر کنم.

او درخصوص بازی هفته آینده مقابل نساجی گفت: بازی هفته بعدی مقابل آقای جلالی هیجان انگیز است، امیدواریم در این مسابقه هم به سه امتیاز برسیم و فصل را با برتری پشت سر بگذاریم.

پیکان تهران سعید واسعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر