کد خبر: 762059 A

بازیکن پدیده شهر خودرو گفت: اگر می‌بردیم جام را به تبریز می‌آوردند. شاید ما هم گوشه چشمی به جام داشتیم. الان فکر می‌کنم کسب سهمیه مانده است. تلاش می‌کنیم کمترین حق مردم خوب مشهد را در آخرین بازی بگیریم.

به گزارش ایلنا، اکبر صادقی بازیکن پدیده شهر خودرو بعد از پایان بازی برابر سپاهان گفت: ما در طول هفته خیلی خوب کار کرده بودیم و تمرینات خوبی داشتیم. شرایط بازی طوری بود که ما فقط برد می‌خواستیم و زود به گل رسیدیم. مقابل تیم خوب و پرمهره سپاهان بازی خوبی را ارائه کردیم. هیچ تیمی تا حالا نتوانسته بود سپاهان را مانند ما اذیت کند اما متاسفانه نتوانستیم این بازی را ببریم.

وی افزود: دروازه‌بان حریف به خوبی کار کرد و روز خوب نیازمند بود. اگر او در این بازی درون دروازه نبود با تمام احترامی که برای سپاهان قائلم، 4-5 گل می‌توانستیم بزنیم اما متاسفانه نشد از این موقعیت‌ها استفاده کنیم. به راحتی جایگاه دومی را از دست دادیم. امیدوارم در بازی با ماشین‌سازی بتوانیم به این جایگاه برگردیم.

صادقی درباره حواشی بازی دور رفت برابر ماشین سازی تصریح کرد: متاسفانه کارمان به روز آخر کشیده شد. بازی سختی داریم. ماشین‌سازی تیم خوبی دارد. مربی این تیم چند سال با ما کار کرده و ما را می‌شناسد.

بازیکن پدیده گفت: کارمان سخت است. امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم و شرایط تیم‌های دیگر به گونه‌ای پیش برود که ما بتوانیم سهمیه بگیریم. این کمترین حق مردم مشهد است. تلاش کردیم به روز آخر کشیده نشود اگر امروز برده بودیم می‌توانستند جام را به تبریز بیاورند با وجود اینکه اصلا هیچ شانسی آقایان برای ما قائل نبودند. اگر می‌بردیم جام را به تبریز می‌آوردند. شاید ما هم گوشه چشمی به جام داشتیم. الان فکر می‌کنم کسب سهمیه مانده است. تلاش می‌کنیم کمترین حق مردم خوب مشهد را در آخرین بازی بگیریم.

اکبر صادقی پدیده شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر