کد خبر: 762056 A

بازیکن ذوب آهن اصفهان گفت: کار کردن با علیرضا منصوریان بسیار لذت بخش است، او رابطه خوبی با بازیکنان برقرار می کند و تیمی یکدست دارد. یکی از افتخارات من کار کردن با ایشان است، اما هنوز شرایط باشگاه مشخص نیست

به گزارش ایلنا، محمد نژادمهدی، بازیکن تیم ذوب آهن پس از پایان بازی برابر  فولاد خوزستان گفت: فولاد یکی از تیم های خوب لیگ است و بازی سختی را داشتتیم. چند هفته ای برای رسیدن به رتبه ششم تمرکز کردیم و با تلاش بازیکنان و کادر فنی توانستیم این رتبه را کسب کنیم.

مدافع ذوب درباره وضعیت فصل آینده خود، گفت: قرارداد من در پایان فصل به اتمام می رسد و هنوز صحبتی برای تمدید آن نشده است. اگر تیم خوب و مدعی بسته شود صددرصد تمایل به تمدید قرار داد دارم.

وی ادامه داد: کار کردن با علیرضا منصوریان بسیار لذت بخش است، او رابطه خوبی با بازیکنان برقرار می کند و تیمی یکدست دارد. یکی از افتخارات من کار کردن با ایشان است، اما هنوز شرایط باشگاه مشخص نیست و حتی تکلیف آینده مدیرعامل باشگاه نیز در حاله ای از ابهام است.

نژادمهدی افزود: مدیرعامل صد در صد در شرایط آینده تیم تاثیر گذار است. مشخص نیست هنوز که آیا آذری می رود یا می ماند. مدیرعامل و سرمربی باید دست به دست هم دهند و یک تیم خوب ببندند. شایعه ها درباره مدیریت باشگاه بر روی تمرکز بازیکنان تاثیر خواهد گذاشت. امیدواریم مشکلات حل شود و آذری بماند در نتیجه منصوریان نیز خواهد ماند.

ذوب آهن نژاد مهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر