کد خبر: 762053 A

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: بعضی شرایط به وجود می‌آید که توپ‌های‌مان تبدیل به گل نمی‌شود و این فشار را روی بازیکنان بیشتر می‌کند.

به گزارش ایلنا، محسن ربیع‌خواه، بازیکن پرسپولیس پس از تساوی تیمش برابر ماشین سازی گفت: این فشارها طبیعی است زیرا صدرنشین هستیم و قهرمانی ما هر هفته به تعویق می‌افتد. هفته بعد پارس جنوبی را می‌بریم و قهرمان خواهیم شد.

او ادامه داد: نمی‌شود گفت خوب بازی نمی‌کنیم زیرا به اندازه کافی موقعیت ایجاد می‌کنیم اما توپ‌های‌مان تبدیل به گل نمی‌شود. تیم‌های حریف هم مقابل ما بسته بازی می‌کنند مثل امروز که ماشین سازی بعد از گلش ۱۱ نفری در محوطه جریمه دفاع می‌کردند. اگر مقابل بقیه تیم‌ها هم این‌گونه بازی کنند، می‌گویند که حریف‌شان بد بازی کرده است.

ربیع‌خواه در خصوص ناهماهنگی بازیکنان پرسپولیس افزود: ناهماهنگ نیستیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم. این نظر شما است که ناهماهنگ هستیم. بعضی شرایط به وجود می‌آید که توپ‌های‌مان تبدیل به گل نمی‌شود و این فشار را روی بازیکنان بیشتر می‌کند. هفته بعد قهرمان می‌شویم و به حرف و حدیث‌ها پایان می‌دهیم.

او با انکار از صحبت درباره داوری، در خصوص پرداختی‌های باشگاه به او گفت: دوست ندارم درباره آن صحبت کنم.

هافبک پرسپولیس در پایان درباره این که سیدجلال حسینی مصاحبه‌ای انجام داده و گفته است که یک سری‌ها نمی‌خواهند بگذارند پرسپولیس قهرمان شود تصریح کرد: اگر تحقیق کنید متوجه می‌شوید و نیاز به گفتن اسم نیست.

پرسپولیس محسن ربیع خواه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر