کد خبر: 762019 A

خالقی فر تمرین نکرد و از لیست خط خورد

مدیرعامل ماشین سازی در خصوص دیدار تیمش مقابل پرسپولیس صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل ماشین‌سازی پس از تساوی تیمش برابر پرسپولیس گفت: همان‌طور که به استقلال باختیم و پاداش دادیم، برای این تساوی هم به بازیکنان‌مان پاداش خواهیم داد. از نتیجه نمی‌توان راضی نبود اما شایسته پیروزی بودیم. اگر مهاجم ما مصدوم نمی‌شد می‌توانستیم در این دیدار برنده شویم.

او درباره نحوه اداره سال آینده ماشین‌سازی گفت: افکارتان را درست کنید. تیم‌هایی که ۴ ماه است این‌گونه مدیریت می‌شوند با تیم‌هایی که ۴۰ سال است به این شکل مدیریت می‌شود متفاوت هستند. شما بروید و از آقای وزیر بپرسید که چه زمانی قرار است پرسپولیس و استقلال را انتقال دهد، آن‌گاه ما درباره ماشین‌سازی صحبت می‌کنیم.

نصیرزاده درباره داوری افزود: به نظرم داور در اعلام پنالتی عجله کرد. هم‌چنین کمک‌داور می‌توانست یک هند را که در دو قدمی او رقم خورد اعلام کند اما این کار را نکرد. داوران ما اگر می‌خواهند بزرگ شوند، باید در این دیدارها خوب حاضر شوند. پنالتی به هیچ وجه درست نبود و داور در نتیجه بازی تأثیرگذار بود.

وی درباره علت غیبت خالقی‌فر ادامه داد: این قضیه نباید رسانه‌ای می‌شد. او در جلسه تمرینی آخر ما شرکت نکرد و به خاطر همین از فهرست تیم خط خورد. مصدومیتی در کار نبود و او به علت بی‌نظمی برابر پرسپولیس حاضر نشد.

پرسپولیس نصیرزاده ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر