کد خبر: 761986 A

هفته بیست و نهم لیگ برتر

سپیدرود رشت با وجود شکست مقابل نساجی مازندران برای بقا در لیگ برتر هنوز شانس دارد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات هفته بیست و نهم لیگ برتر سپیدرود رشت از ساعت 21:20 در ورزشگاه سردار جنگل میزبان نساجی مازندران بود. این مسابقه برای نساجی که نگرانی بابت ماندگاری در لیگ برتر ندارد، اهمیتی چندانی نداشت اما برای سپیدرود که خطر سقوط را بیش از هر زمان دیگری احساس می‌کند، بسیار حیاتی بود. سپیدرود در این بازی با نتیجه سه بر یک شکست خورد اما با وجود برتری پیکان برابر نفت مسجد سلیمان کماکان برای بقا در لیگ برتر شانس دارد.

تیم داوری:

داور: مهدی سیدعلی - کمک ها: رضا سخندان – سعید علی نژادیان - کمک داوران اضافی: علی صفایی – یاسر همرنگ - داور چهارم: مهدی عالیقدر - ناظر داوری: محسن ترکی

اخطار:

مهرداد عبدی(20) علی شجاعی(35) حامد لک(41) از نساجی

میثم تهی‌دست(45) محمد بلبلی(2+45) از سپیدرود

ترکیب سپیدرود

کوروش ملکی، میثم تهیدست، میلاد شیخ سلیمانی، امین جوادی مقدم، میلاد قربانزاده،‌ محمد بلبلی، هومن ربیع زاده، ممحمدرضا مهدوی، میثم فردوسی(حسین ابراهیمی، 69)، ابراهیم لطفی و مهرداد بایرامی

2

ترکیب نساجی

حامد لک، حامد شیری، مهرداد عبدی، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، محمد آبشک، احمد عبدالله‌زاده، سید محمد میری، علی شجاعی، سجاد آشوری و محمدمهدی نظری

1

 

شرح گل‌ها:

سپیدرود صفر - نساجی یک (ددقیقه 72: سجاد آشوری): شوت محکم و روی پای محمدمهدی نظری را کوروش ملکی دفع کرد ولی در ریباند سجاد آشوری دروازه خالی سپیدرود را گشود تا نساجی برخلاف جریان بازی به گل برسد.

سپیدرود صفر - نساجی دو (دقیقه 74: رحمان جعفری): در حالی که بازیکنان سپیدرود مشغول اعتراض صحنه مشکوک به پنالتی بودند، نساجی ضدحمله سریعی تدارک دید که نفوذ از این تیم از سمت راست زمین و پاس در عرض فرشاد فرجی را رحمان جعفری تبدیل به گل کرد.

سپیدرود صفر - نساجی 3 (دقیقه 86: رحمان جعفری): یک بار دیگر ضد حمله سریع بازیکنان نساجی جواب داد و این بار پاس در عمق سجاد آشوری را رحمان جعفری تبدیل به گل کرد.

سپیدرود 1 - نساجی 3 (دقیقه 2+90: محمد بلبلی): شوت محکم بلبلی از پشت محوطه جریمه به زمین برخورد کرد و در ادامه با اصابت به نوک انگشتان لک تبدیل به گل شد.

 

حواشی و دقایق حساس بازی:

موقعیت عالى براى سپیدرود در دقیقه 55 بازى که مدافع نساجى توپ را از روى خط دروازه دور کرد.

* نیمه نخست بازی دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

* در اواسط نیمه اول حامد لک دو مرتبه دروازه نساجی را نجات داد؛ او یک مرتبه ضربه ایستگاهی جوادی مقدم را از دهانه دروازه دفع کرد و سپس ضربه سر میثم تهیدست را دور کرد تا دروازه‌اش را بسته نگه دارد.

* با گذشت 22 دقیقه از این مسابقه دو تیم در امر گلزنی موفق نبوده‌اند و بازی کماکان با تساوی بدون گل پیگیری می‌شود. 

3

نساجی مازندران هفته بیست و نهم لیگ برتر سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر