کد خبر: 761899 A

سرنوشت قهرمانی قلعه‌نویی یک بار دیگر با شهر مشهد گره خورده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان امشب از ساعت 21:30 در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد میهمان پدیده است و در شرایطی به این دیدار می‌رود که نتیجه آن در سرنوشت قهرمانی و کسب سهمیه طلایی‌پوشان حیاتی و تعیین کننده است.

سپاهان در فاصله 3 امتیازی پرسپولیس ایستاده و امید زیادی دارد تا رقیبش در دیدار با ماشین سازی امتیاز بدهد و در این صورت شاگردان قلعه‌نویی با برتری مقابل میزبان به صدر جدول رسیده و یا در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت‌ها به سرخپوشان نزدیک‌تر شوند.

این اولین باری نیست که سرنوشت قهرمانی تیم‌های قلعه‌نویی به شهر مشهد و دیار امام رضا (ع) گره خورده است و سرمربی طلایی‌پوشان خاطره خوشی از این شهر دارد.

10 سال قبل و در لیگ هشتم بود که استقلالِ قلعه‌نویی در شرایطی که کمتر کسی فکرش را می‌کرد با برتری مقابل پیام مشهد که برای بقا می‌جنگید و کسب 3 امتیاز آن بازی با توجه به شکست ذوب آهن مقابل فولاد به جایگاه نخست رسید.

قلعه‌نویی بعد از سوت داور و در جشن قهرمانی از کسب جام در لیگ هشتم و در سال هشتاد و هشت و در شهر امام هشتم (ع) صحبت کرد و تکرار عدد 8 را در این روز برای خودش اتفاق جالبی دانست.

حالا بازهم 10 سال بعد از آن روز قلعه‌نویی این بار در لیگ هجدهم و در سال 98 در مسیر قهرمانی خود از دیار امام هشتم (ع) عبور می‌کند. قطعاً سپاهان در دیدار امروز قهرمان نخواهد شد ولی اگر نتایج برایش به گونه‌ای رقم بخورد که هفته آینده در اصفهان مقابل استقلال خوزستان جام را بالای سرش ببرد بدون شک کلید این قهرمانی در نتایج دیدار امروز رقم خورده است.

قلعه‌نویی علاقه زیادی به عدد 8 دارد و در زمانی که خودش فوتبالیست بود این شماره را بر تن می‌کرد. باید دید این عدد خوش یمن بازهم به کمک سرمربی حال حاضر سپاهان می‌آید یا نه.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران امیر قلعه‌نویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر