کد خبر: 761732 A

پالس‌های مثبت حسینی برای تمدید قرارداد

به نظر می رسد دروازه بان جوان استقلال قصد دارد برای فصل اینده هم قراردادش را با ابی پوشان تمدید کند.

به گزارش ایلنا،حسین حسینی دروازه‌بان جوان استقلال که تا قبل از دربی از شرایط اش در استقلال ناراضی بود و حتی شایعات از توافق او با باشگاه تراکتورسازی برای فصل آینده خبر می‌داد، این روزها حسابی راضی و خوشحال است.

هرچند او زمانی که هنوز شفر سرمربی استقلال بود فیکس شد و جای رحمتی را درون دروازه گرفت، اما در آن مقطع سرمربی آلمانی با توجه به حجمه و فشار تماشاگران به رحمتی و جوی که علیه او به راه افتاده بود چاره ای جز استراحت دادن به کاپیتان تیمش نداشت. در این زمان هم شفر و اشکان نامداری بارها در حمایت از مهدی رحمتی مصاحبه کردند.

با آمدن فرهاد مشخص نبود که چه سرنوشتی در دروازه استقلال است. خیلی‌ها روی رفاقت مجیدی و رحمتی حساب کرده و گمان می‌کردند که او دوباره به ترکیب اصلی بر می‌گردد، اما در 2 بازی که فرهاد سرمربی بود این اتفاق نیافتاد. برعکس رحمتی حرکات و واکنش هایی از خودش نشان داد که از نارضایتی او حکایت داشت. غیبت در تمرین ریکاوری بعد از بازی که با واکنش فرهاد روبرو شد باعث جریمه این دروازه بان باتجربه شد.

حسینی در آخرین پست هایش پالس هایی فرستاده که نشان می‌دهد از شرایطش راضی است و قصد دارد تا قراردادش را با استقلال تمدید کند. در یک پست او از هواداران استقلال تشکر کرد و وعده داد که محبت آن‌ها را جبران خواهد کرد. این یک پیام واضح از سوی او برای تمدید قراردادش بود. در یک پست دیگر حسینی تصویر جالبی از خودش و فرهاد مجیدی منتشر کرده است که نشان می‌دهد حسابی از همکاری با سرمربی جدید و موقت استقلال راضی است.

در مجموع‌ این گونه به نظر می‌رسد که انتخاب فرهاد که قرار است تیم فصل آینده استقلال را ببندد، حفظ حسین حسینی است. 

 

 

 

استقلال حسین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر