کد خبر: 761483 A

با مربی ایرانی روی نیمکت تیم امید موافقم

سرمری تیم فوتبال پیکان تهران در نشست خبری گفت: چه برای صعود و چه قهرمانی و وضعیت جدول را درک می‌کنم و به دنبال یک بازی قدرتمند و جوانمردانه هستیم و برابر معشیت الهی هم تسلیم هستیم.

به گزارش ایلنا، حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان درباره شرایط تیمش گفت: ایام ماه مبارک رمضان را تبریک می‌گویم. بازی از نگاه من یکی از بازی های مهم است. اولویت تیم ما که دوست داریم که بهترین بازی و کیفیت را ارائه کنیم.

او ادامه داد: دیداری که سرنوشت بقا و سپیدرود و نفت مسجد سلیمان است. ما نگاه مان به عملکرد خودمان است و قطعا برای پیروزی بازی می‌کنیم تا جایگاه خوبی در جدول کسب کنیم. از این نوع بازی تجربه زیادی دارم. چه برای صعود و چه قهرمانی و وضعیت جدول را درک می‌کنم و به دنبال یک بازی قدرتمند و جوانمردانه هستیم و برابر معشیت الهی هم تسلیم هستیم.

فرکی در پاسخ به اینکه برابر نفت به بازیکنان جوانش بازی می دهد می گیرد گفت: این را در بازی فردا خواهید دید. اینکه ارنج چیست. ما به دنبال  رتبه تک رقمی در جدول خواهیم بود و به کار خودمان فکر میکنیم و قطعا به دنبال سه امتیاز بازی هستیم.

وی درباره برنامه اش برای فصل آینده گفت: ما هم مثل باقی تیم‌ها در پایان فصل به دنبال اهداف خواهیم بود. بخشی از آن به ما مربوط است که دنبال می‌کنیم. بخشی دیگر به تیم و بازیکنان مربوط است که چه تصمیمی خواهند گرفت. باید تا سوت پایان فصل بمانیم و بعد از آن مجموعه پیکان، کادرفنی و بازیکنان به دنبال شرایط خوبی خواهند بود. ما به دنبال این خواهیم بود تا با سیاست گذاری باشگاه در بودجه و اهداف فصل کار را دنبال کنیم.

فرکی درباره بحث شرط بندی در فوتبال گفت: من خودم آدم مثبتی هستم و نگاهم به اتفاقات مثبت است و جنبه منفی کار را در نظر ندارم. مجموعه ما سالم و خوشنامی در فوتبال است. بازیکنان و مجموعه طی این سال ها هیچ حواشی نداشت و دوست داریم برنده باشیم و نگاه‌ها را به سمت خودمان بکشانیم. ما سالم کار میکنیم و ابتدای هفته هم پیش از این بازی من تذکرات لازم را به بازیکنان دادم و حتی آنها را از مصاحبه منع کردم. بازیکنان من سالم هستند و برای پیروزی می‌جنگند. برای ما بازی عرض میکنم که عملکرد خودمان مهم است و تمام تلاش ما برای پیروزی است.

فرکی درباره شرایط تیم امید گفت: در هر حال حاضر من با مربی ایرانی موافق هستم. زمان کمی وجود دارد و مربی خارجی زمانبر است و حضور یک مربی داخلی می‌تواند تاثیر بیشتری داشته باشد.

حسین فرکی پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر