کد خبر: 761316 A

یک نشریه آلمانی ادعا کرد میان مدیران دورتموند در مورد لوسین فاوره، اختلاف نظر جدی به‌وجود آمده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حدود دو هفته قبل هانس یوآخیم واتسکه، مدیر باشگاه بوروسیادورتموند در مصاحبه‌ای که با خبرنگاران داشت، اعلام کرد مشکی و زردپوشان به هر نتیجه‌ای که در پایان فصل برسند، مربی خود را حفظ می‌کنند. این مقام عالیرتبه از ادامه همکاری با مربی 60 ساله سوییسی گفت و اطمینان خاطر داد که دورتموند در فصل بعد نیز از وجودش بهره خواهد گرفت اما با توجه به اخباری که اکنون به گوش می‌رسد، به نظر می‌آید احتمال کنار گذاشتن فاوره در پنجره تابستانی وجود دارد.

هفته‌نامه اشپورت‌بیلد دیروز خبر داد میان مدیران تصمیم‌گیرنده تیم آلمانی در مورد فاوره اختلاف نظر پیش آمده است.

براساس آنچه این رسانه خبر داد، مدیران مخالف فاوره، به عملکرد ضعیف و بحث‌انگیز وی در چند هفته اخیر استناد می‌کنند. آنها می‌گویند تیم باشگاهی‌شان تا چندی قبل با برتری 9 امتیازی صدرنشین بود و بایرن مونیخ را با فاصله بعد از خود می‌دید اما مربی سوییسی نتوانست مردانش را در اوج نگه دارد تا فرصت قهرمانی زردپوشان از دست برود. طبق نظر این گروه مخالف فاوره در هفته‌های سرنوشت‌ساز پایانی، منفعل رفتار کرد تا جایی که برتری قابل توجه را از دست داد و حالا با 4 امتیاز اختلاف بعد از بایرن به رده دوم جدول سقوط کرده است.

این عده می‌گویند دورتموند باید سراغ مربی دیگری برود، زیرا در فصل آینده هم با این مربی ‌هیچ ضمانتی برای کسب قهرمانی وجود ندارد. فاوره تابستان گذشته سکان هدایت تیم آلمانی را برعهده گرفت و قراردادی 2 ساله بست.

بایرن مونیخ جدول رسانه فصل آینده مصاحبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر