کد خبر: 760778 A

نشریه مارکای اسپانیا نوشته است که زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید جلسات خصوصی رودررویی را با تک تک بازیکنانش آغاز کرده و در این میان به گرت بیل، بال ولزی تیم گفته که دیگر به او نیازی نیست و می‌تواند به دنبال تیم جدیدی باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بیل، مارکوس یورنته و دنی سبایوس سه بازیکنی بودند که زیدان اول از همه تکلیف‌شان را روشن کرده و به آنها گفته که باید آماده جدایی از سفیدپوشان پایتخت اسپانیا باشند. با رفتن زیدان در پایان فصل گذشته، بیل تصمیم گرفته بود در رئال بماند اما اکنون به نظر می‌رسد او باید برنامه‌اش را تغییر دهد. بیل در ترکیب رئال مادرید برای بازی مقابل ویارئال در هفته جاری قرار داده نشد و گفته می‌شود رابطه‌اش با زیدان بدتر از آن است که شانسی برای ماندن داشته باشد.

یورنته و سبایوس هم دو بازیکن بعدی بودند که زیدان به آنها گفته نمی‌توانند روی ماندن در رئال حساب کنند. هیچ یک از این دو بازیکن در این فصل به صورت منظم برای رئال مادرید بازی نکرده‌اند و درست مانند بیل، آنها هم مطلع شده‌اند که روزهای پایانی حضورشان در رئال مادرید را سپری می‌کنند. از زمان بازگشت زیدان آنها هم به ندرت فرصت بازی داشته‌اند. به جز این سه نفر، گویا مارسلو هم بازیکن دیگری بوده است که به دفتر زیدان احضار شده تا درباره آینده‌اش با او صحبت کند اما برخلاف سه بازیکن قبل، به او گفته شده که می‌تواند فصل آینده هم در رئال مادرید بازی کند.

اسپانیا بازی پایتخت رئال مادرید فصل آینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر