کد خبر: 760612 A

نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با شگفتی سازی لیورپول مقابل بارسلونا همراه بود.

به گزارش ایلنا، در این مسابقه که بارسلونا با برتری سه بر صفر مقابل نیوکمپ نیمی از راه صعود را پیموده بود پا به ورزشگاه آنفیلد گذاشت و در اوج ناباوری 4 بر صفر شکست خورد تا از دور مسابقات کنار برود و در مقابل این تیم تحت هدایت یورگن کلوپ باشد که برای دومین سال متوالی راهی مرحله فینال می‌شود. 

مسابقه با گل دقیقه 7 اوریگی هیجانی آغاز شد و تا پایان هم اینگونه ادامه داشت. نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید و لیورپول با برتری به رختکن رفت.

در نیمه دوم یورگن کلوپ دست به تغییر زد و همین سرآغاز شگفتی سازی قرمزپوشان بود. جورجینیو واینالدوم 8 دقیقه پس از اینکه جانشین رابرتسون شده بود موفق شد در دقیقه 54 دومین لیورپول را در این بازی به ثمر برساند؛ او تنها دو دقیقه دیگر نیاز داشت تا دومین گلش را در این بازی در شب عملکرد ناامید کننده مدافعان بارسلونا روی سانتر ژردان شقیری ثبت کند.

بازییی

بعد از گل دوم واینالدوم شرایط هر دو تیم برابر بود و بازی با این نتیجه به وقت اضافه می‌رفت که تیزهوشی آرنولد روی یک ضربه کرنر و پاس سریع او در حالیکه مدافعان بارسلونا متوجه نبودند به اوریگی سبب شد تا حکم صعود به فینال لیورپول امضا شود. لیورپول تا لحظه آخر برتری چهار بر صفر با حفظ کرد تا بارسلونا پس از حذف سال گذشته مقابل رم یک بار دیگر طعم تلخ کامبک در خانه حریف آن هم در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را بچشد.

D5_iLWVXsAAHekr

نکته مهم و قابل توجه این بازی تعداد مصدوم‌های لیورپول بود و آنها محمد صلاح، برترین گلزن فصلشان را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار نداشتند. اتفاق عجیب درباره مهاجم مصری که در ورزشگاه حضور یافته بود تا بازی را تماشا کند، پیراهنی بود که برتن داشت و روی آن جمله هرگز تسلیم نشو نقش بسته بود.

D5_hgCcWkAUPKgh

بارسلونا لیگ قهرمانان اروپا لیورپول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر