کد خبر: 760555 A

از رفتار انسانی و رویه حرفه ای آقای تاج تشکر میکنم

سرمربی سابق تیم ملی امید در دیدار با رییس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از حمایت های صورت گرفته از سوی فدراسیون گفت: با خاطرات خوش از ایران به کرواسی برمی گردم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، زلاتکو کرانچار، عصر امروز با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال با مهدی تاج،رییس فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد.

وی در این دیدار عنوان کرد: نهایت سپاسم را بابت حمایت هایی که از تیم امید صورت گرفت اعلام می دارم.رویه اخلاقی من این است که هر جایی بروم، ارتباطم را حفظ می کنم و خودم را همچنان کارمند آقای تاج می دانم.

کرانچار افزود: با انبوهی از خاطرات خوش و شیرین ایران را ترک می کنم. من سعی کردم نهایت تلاشم را برای موفقیت تیم امید ایران انجام بدهم. خوشحالم که این تیم به جمع تیم های برتر آسیا راه یافت و امیدوارم پس از سال ها شاهد حضور تیم المپیک ایران در رقابت های المپیک باشیم. بدون شک، مسیر صعود به المپیک بسیار دشوار است اما فکر می کنم این تیم می تواند به المپیک برود.

resized_9995_306

وی تصریح کرد: از رییس فدراسیون فوتبال سپاسگزارم که با یک رفتار انسانی و رویه حرفه ای با من برخورد کرد.طبعا جدایی از ایران برای من خوشایند نیست اما حتما هوادار فوتبال ایران تا همیشه باقی خواهم ماند و این کشور همیشه در قلب من خواهد بود.

در ادامه، رییس فدراسیون فوتبال از رفتار کرانچار و زحمات او در مدت زمان حضور در تیم ملی امید تقدیر کرد و گفت: بدون شک تلاش های آقای کرانچار در راه صعود به مرحله نهایی انتخابی المپیک از یاد جامعه فوتبال نخواهد رفت. فدراسیون فوتبال و ایران خانه آوست و امیدوارم فوتبال ایران بار دیگر از دانش این مربی باتجربه بهره مند شود.

گفتتنی است در پایان این نشست،رییس فدراسیون فوتبال هدایایی را به رسم یادبود به کرانچار اهدا کرد.

فدراسیون فوتبال زلاتکو کرانچار تیم امید ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر