کد خبر: 760438 A

انتقاد اسکولز از مدیران یونایتد:

سرمربی شیاطین سرخ تصمیمات مدیران این باشگاه را زیر سوال برد.

به گزارش ایلنا، سران باشگاه منچستریونایتد در پی استخدام یک مدیر ورزشی هستند که بتواند اموری همچون نقل‌وانتقالات را برعهده بگیرد و از نام‌هایی همچون ریو فردیناند و ادوین فن‌درسار به‌عنوان گزینه‌های احتمالی برای این پست یاد شد اما پل اسکولز می‌گوید شیاطین سرخ به جای مدیر ورزشی بیشتر نیاز به جذب 6 بازیکن جدید دارد. پل اسکولز هافبک پیشین شیاطین سرخ بار دیگر از سیاست‌های مدیران باشگاه منچستریونایتد انتقاد و تلاش آنها برای استخدام مدیر ورزشی را غیرضروری خواند.

اسکولز در خصوص تلاش باشگاه منچستریونایتد برای استخدام مدیر ورزشی گفت: صادقانه می‌گویم به نظر می‌رسد که این نوعی وقت ‌تلف کردن است. درک نمی‌کنم که چرا باشگاه نیاز به مدیر ورزشی دارد. اگر تیم سرمربی دارد، اوست که باید بازیکنان مدنظرش را بخرد. سرمربی یک استعدادیاب دارد که بازیکنانی را به او پیشنهاد می‌دهد و سپس سرمربی با دیدن بازیکنان معرفی شده، آنها را به خدمت می‌گیرد.

وی افزود: از دید من نیازی به استخدام مدیر ورزشی نیست. با این کارها شغل‌هایی در باشگاه ایجاد می‌شود که ضروری نیست. اولگنار سولشیر و استعدادیاب اصلی‌اش در طول 6 هفته آینده می‌توانند با هم به نقاط مختلف بروند و بازیکنانی که می‌خواهند را پیدا کنند، ویدیوهای آنها را تماشا کنند، بازی‌هایی را از نزدیک تماشا کنند، ببینند در چه پست‌هایی نیاز به تقویت دارند و یکدیگر را بهتر بشناسند.

هافبک پیشین منچستریونایتد تصریح کرد: به نظرم، سولشیر نیاز به جذب 5 یا 6 بازیکن بزرگ دارد، البته خود اولگنار هم احمق نیست و به خوبی این را می‌داند. امیدوارم او بتواند با جذب بازیکن جدید ترکیب تیمش را تقویت کند.

اسکولز در خصوص احتمال انتصاب ریو فردیناند به‌عنوان مدیر ورزشی تیم فوتبال منچستریونایتد اظهار داشت: نمی‌دانم که آیا فردیناند فرد مناسبی برای این کار است یا خیر! من حتی نمی‌دانم که مدیر ورزشی کارش چیست و چه کار می‌کند! فکر می‌کنم سرالکس همیشه می‌خواست که بازیکنان منچستریونایتد پس از بازنشستگی در باشگاه در پست‌های مربیگری یا در پست‌های دیگر مشغول به کار شوند اما این اتفاق هرگز نیفتاد و سرالکس هم نتوانست این روش را در پیش بگیرد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس صحبت‌های خود را اینطور به پایان برد: ریو بازیکن باتجربه‌ای بود اما نمی‌دانم که آیا او کیفیت قرار گرفتن در چنین پستی را دارد یا خیر! به ادوین فن‌درسار نگاه کنید که در هلند به دانشگاه رفت و در رشته‌ای مرتبط با پستی که اکنون در باشگاه آژاکس دارد، تحصیل کرد. کاری که ادوین در آژاکس کرده، فوق‌العاده بوده است. این همان مدل کاری بود که سرالکس فرگوسن همیشه دنبالش بود اما هرگز محقق نشد.

منچستر یونایتد لیگ جزیره پل اسکولز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر