کد خبر: 760335 A

مدیرعامل سرخپوشان:

مدیرعامل سرخپوشان پاکدشت از استارت تمرینات این باشگاه بعد از 15 خردادماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا کبیری مدیرعامل سرخپوشان پاکدشت از وضعیت آینده این تیم در فصل جدید مسابقات لیگ یک گفت: دنبال تکمیل و راه اندازی استادیوم پنچ هزار نفری هستیم تا  فصل آینده میزبان تیم ها در شهر پاکدشت باشیم.

وی افزود: بعد از  ۱۵ خرداد ماه تمرینات تیم را شروع  میکنیم و تقریبا دو ماه قبل از مسابقات استارت میزنیم. از بچه های پاکدشتی که دارای کارنامه خوب فوتبالی هستند قطعا استفاده میکنیم و دارای اولویت برای انتخاب هستند.

کبیری خاطر نشان کرد: در کنار برنامه های ورزشی، برنامه های فرهنگی را دستور کار خود قرار دادیم تا پاکدشت را بهتر به ایران بشناسیم. در کنار تیم فوتبال، رشته های دیگری هم فعال خواهیم کرد و در حال مذاکره نهایی با اسپانسر هستیم. اگر شرایط زیرساخت ها حل شود قطعا تمرینات تیم در پاکدشت برگزار خواهد شد.

مدیرعامل سرخپوشان در خاتمه افزود: برای تیم سرخپوشان چندین تیم پایه تشکیل دادیم که یکی از این تیم ها در مسابقات امیدهای آسیا ویژن شرکت خواهد کرد و زمان تست گیری از بازیکنان را اطلاع رسانی خواهیم کرد. چهار گزینه اصلی مربیگری برای فصل آینده مد نظر داریم و در حال بررسی کارنامه آنها هستیم که آقای پاشازاده یکی از آنهاست.

ایران برنامه های فرهنگی پنبه فصل آینده مد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر