کد خبر: 760325 A

با حمایت از سرجیو جواب اعتمادمان را گرفتیم

مدیرعامل صنعت نفت آبادان گفت:ازانتخاب سرجیو برای حضور در نفت هیچ وقت پشیمان نشده است.

به گزارش ایلنا،مدیرعامل باشگاه نفت آبادان می‌گوید نتیجه گرفتن در این هفته‌ها نتیجه صبر و تحمل و اعتماد به سرمربی پرتغالی در طول فصل بوده است.علی عیسی زاده می‌گوید از انتخاب سرجیو هیچ وقت پشیمان نشدم چون می‌دانستم یک روزی کارهایش نتیجه می‌دهد و نفت به همان تیم که باید باشد تبدیل می‌شود.

عیسی زاده در ادامه درباره ماندن این مربی پرتغالی می‌گوید هنوز هیچ چیزمعلوم نیست ما دوست داریم بماند اما باید به شرایط نگاه کنیم بنابراین الان زود است در این مورد حرف بزنیم.

نفت آبادان یک مقدار دیر روی برد نیفتاده است؟

ببینید ما تیم خوبی داریم از ابتدای فصل هم در هر بازی به دنبال برد بودیم اما بعضی مواقع شما به هدفتان نمی‌رسید. در خیلی از بازی‌ها ما برنده بودیم که در دقایق پایانی برد را با تساوی عوض کردیم. دربعضی بازی‌ها هم داوری به ضرر ما بود و به همین دلیل برد را از دست دادیم. البته در این بین مسایل فنی هم وجود داشت . سرجیو تازه به تیم امده بود چند بازیکن رفته بودند و چند بازیکن جدید هم اضافه شدند. هماهنگی این‌ها طول می‌کشد. از سوی دیگر در نیم‌فصل بازیکنانی چون کرار واکبر‌ایمانی از تیم رفتند چند بازیکن هم مصدوم بودند و در اواخر فصل رسیدند. برای همین تیم تازه آخر فصل کامل در اختیار تیم بودند و موفق شدیم نتایج خوبی بگیریم.

در همان مقطع زمانی که سرجیو نتیجه نمی‌گرفت و فشار هواداران هم زیاد بود به این فکر نیفتادید که سرجیو را برکنار کنید؟

 ما وقتی ایشان را آوردیم، به او اطمینان داشتیم که می‌تواند نتیجه بگیرد. از سوی دیگر شما وقتی مربی جدید می‌اورید باید به او فرصت دهید. سرجیو مربی کارنامه داری است. به همین دلایل هیچ وقت پشت او را خالی نکردیم و با حمایت و اعتماد به او نتیجه گرفتیم. بازهم تاکید می‌کنم هیچگاه در صدد برکناری او نبودیم.

پس از عملکرد سرجیو راضی هستید؟

اگر از عملکرد سرجیو راضی نبودیم آنقدر از این مربی حمایت نمی‌کردیم. چون شرایط تیم و برنامه کاری او را می‌دانستیم حمایت کردیم تا تیم به نتایجی که مدنظرش است برسد.

پس با این اوصاف با سرجیو تمدید می‌کنید؟

الان خیلی زود است، دباره تمدید قرار داد او صحبت کنیم. 2 بازی تا انتهای فصل مانده است. بگذارید فصل تمام شود بعد در این خصوص صحبت کنیم.

یعنی دلایل خاصی دارید؟

دلیل خاصی ندارد ما از کار او راضی هستیم. اما بحث مسایل مالی ونیز شرایط اقتصادی و خیلی مسایل دیگر در بستن قرارداد مهم است. باید فصل تمام شود بعد صحبت کنیم. اصلا باید ببینیم او خودش می‌خواهد بماند؟

وضعیت مالی باشگاه چطور است؟

شرایط مالی ما هم مثل همه تیم‌ها است. تا به الان 65 درصد به بازیکنان پرداخت کردیم و فقط قسط پایانی باقی مانده که در پایان لیگ اقدامات لازم انجام خواهد شد.

هفته آینده بازی سختی با استقلال دارید آیا با پیروزی مقابل این تیم بردهایتان را ادامه می‌دهید؟

استقلال تیم خوبی است و همواره با این تیم بازی‌های خوبی انجام دادیم. سابقه برد در آبادان مقابل استقلال را هم داریم. خوشبختانه در حال حاضر تیم در شرایط روحی روانی خوبی قراردارد و به لحاظ فنی هم خیلی خوبیم برای همین اگر اتفاق خاصی رخ ندهد می‌توانیم با شکست استقلال روند پیروزی‌های خودمان را ادامه دهیم.

 

 

نفت آبادان علی عیسی زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر